Зібрали його Фаустом на 80, ми пишумо себе занадто рано

Це часто написано в Інтернеті, Як важливо жити в даний момент, тут і зараз. На жаль, не всі мають мотивації зробити це. Але чому? Хтось скаржав про складну долю, хтось говорить про погане здоров'я і відсутність сил для цього. І хто роговий лінь, бо кожен з нас знає, що потрібно перенести все пізніше і почати нове життя в понеділок.



Єдине питання: що відбувається, якщо ви завжди відкладете і чекаєте кращого часу? Я думаю, що ви не можете чекати їх. Сьогодні видання. "Сайт" Я хочу розповісти про цю тему!

Писання цієї статті надихнула повідомлення нещодавно опублікована на Facebook. Ми запрошуємо Вас ознайомитися з контентом. А потім ми поділимося нашими видами на це.

Роман Сенатор Марк Като навчився Грецька за віком 80 років Сократи тільки у віці 70 навчилися грати в багато музичних інструментів і вдалося освоювати це мистецтво для досконалості. Мікеланджело створив свої найбільш значущі картини у віці 80 років. На 80 р. завершена робота над Фаустом.



Німецький історик Леопольд Ранг закінчив світову історію на 91. Ісаак Ньютон ще зайнятий у віці 85 років. Лео Толстого у віці 82 був керований на полі з scythe так, щоб молоді скитниці не змогли зберегти його. Сіро-благодійний автор війни і миру в цих венозних літах скейтінг, стержня велосипеда, стерження коня і присідання пістолетом (на одній нозі) більше 40 разів!

р.

Американський композитор і диригент Ігор Стравінський працював до 88 років. Поет Бергер працював до 77 років. Лев Толстий до 82, Віктор Хуго до 83. Академік Іван Павлов працював до 87 років, древнього грецького драматургу Софоклес - до 90 років.

По дорозі, не так давно, американські вчені разом з колегами Європи опублікували сенсаційне відкриття. Виявляється, що мозок людини не розвивається до 25-30 років, як раніше думка, але до 50 років. Більш того, якщо людина продовжує займатися активною психічною діяльністю, то старіння мозку практично не відбувається!

Що таке? Тільки одна річ: немає захворювання, що називається «старим віком», є тільки некоректні психологічні настрої! Найбільші бар’єри та перешкоди в нашому житті. Про нас



Наша душа, наші внутрішні сили, не мають віку. До тих пір, як ми живемо, ми все одно маємо можливість піднятися вище, щоб взяти принаймні одну висоту на шляху нашого духовного сходження. Не чекаю на краще час, можливо лише один найкращий час. Це називається зараз!

Ось і тепер я переконаний, що Можливості людини не мають обмежень.й Ви можете дізнатися щось нове і цікаве протягом всього життя, що буде бажання. Я не збираюся говорити про можливості, тому що в цьому віці технології немає нічого про них. Ви можете легко знайти потрібну інформацію в Інтернеті, відкрити будь-яке відео-тренінг і дізнатися.



Як люди віком, вони перестають робити це, оскільки всі вони мають сім’ї та інші проблеми. Але не забувайте, що ви навчите мозок, краще це буде працювати у віці.



Хтось скаже, що в дорослому віці є багато сорок і є абсолютно ніякої міцності. Тексти пісень, а це означає: І я розповім, що ви повинні думати про це молодий. Якщо всі люди призвели до здорового способу життя, слідуючи дієті, займаючись принаймні деякою фізичною активністю і працювали з їх психічним здоров'ям, нещасливий старий вік буде багато разів менше.

Що ви думаєте про це? Подаруйте свої думки в коментарях!

Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное