Що можна додати в каву, щоб дати йому насичений смак

Пити чашку кави вранці - улюблений обряд. Хтось поспішає в каву, щоб піти, і вкус з тістоним горіхом переходить до його нудного офісу. Хтось прокидається на 10 і повільно заварює каву в кавоварку. Сьогодні Хочу розповісти вам, що додається кава, щоб дати нові ноти задоволення. Насолоджуйтеся рецептурами та прочитайте книгу Max Fry's The Coffee Book, яку ви закохуєте знову, я пообіцяю. І є кавоварка, яка відмовляється від кави в Туреччині? Виготовляємо каву – справжній арт. Це те, що я знайшов час і час знову, коли я додаю нові спеції на мій напій.

- відео

«Виїзд на кухню, подорож по котам. Зробіть каву, знайдіть дві і пів ложки в ній. Качка, виїде з кухні, прогулянка по кішках. Клімб в каструлю в пошуках кави, промийте баночку з персиковим компотом, доведіть її на кухню, відкрийте, змастити з м'яса: з точки зору котів, консервовану їжу тільки м'ясом або рибою. Подача котів. Їжте персик з баночки, пам'ятайте про каву. Зайдіть до шафи знову. Довгий час копати, знайти п'ять різних пачок: квасоля, турецька, макадамська горіх, ваніль, шоколад. Обрати. Поверніть на кухню, зробіть коту з кеш'ю і зваріть собі щось. (Макс Фри, Кава книга)



Навіть без цукру, кава корицею привабить будь-який солодкий зуб. Cinnamon пом'якшує гіркоту і дає солодкуватий аромат до міцної чорної заварки. Якщо ви втомилися гіркого або кислого смаку еспресо, додайте щіпку кориці до напою. І ви будете любити його знову. Можна додати спеції безпосередньо до чашки, або можна приготувати щось чарівно в Турку з шматочком кориці і перцю. Що додається кава крім популярної спеції?



Чорний перець з горохом в Турку або щіпкою чорного меленого перцю в музі запалить апетит і нові емоції. Перець не призначений для ковдр. Таке дует зачепить і зігріє на холодний тьмяний день.

Кардамон Кардамон – незвичайна спеціалізація. Додає екзотичний і свіжий аромат до кавового напою. Американо з кардамоном спокою і концентратами. Кардамон містить ефірні масла, які допомагають концентрувати, а також зміцнює шлунок.



Чай лимона і лимон – Ви коли-небудь пробували кави? Що скибочку лимона робить з неперевершеним гірким еспресо краще не пояснювати, але спробувати. Для любителів незвичайних комбінацій, лимон в каві – що потрібно. Насправді лимон пом'якшує гострий смак кави, і не кислий.



Якщо ви хочете святковий настрій, додайте ложку какао до вашої кави. Це буде шоколадний напій, який підніме настрій. А якщо додати зефір, то день не буде вівсяного.

Звичайна сіль столу додається, якщо кава занадто гірка. Не переборщити. Додайте невелику щіпку до серцевої кави, і не буде неприємного післясмак.



Замість додавання численних висококальорійних сиропів до кави, спробуйте додавати ванілі до вашої скоринки. Ви можете використовувати под ванільний або ванільний суть, в будь-якому випадку аромат не залишить вас шансом не пити спокусливий напій.



Для тих, хто хоче все відразу. Напій буде виглядати навіть гарячим. І приніс життєздатності миттєво і довгий час. Гінгер відомий своїми тонізуючими властивостями, а разом з кофеїном навігує себе, щоб вам додано подвійний заряд вакантності. Просто кілька тонких скибочок в чашці.



Це те, що справжні гурмани і поціновувачі напою додають до кави. Я щиро раджу спробувати нові смаки, і не зупинятися на одному. Ви ніколи не знаєте, що вам подобається. Який ваш улюблений рецепт кави?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное