Я дивився на літню вечерю шеф-кухаря трьох продуктів, що я отримав

Рис з кабачками і помідорами - це, ви погоджуєтеся, дуже свіжі і вегетаріанські. Але наш рис особливий! На YouTube каналі шеф-кухаря Василя Ємельяненка ми побачили простий спосіб зробити його ситним, пряним і дивно смачним.

3610Р. 4200Р.

Рис зі сквошу та томатами Інгредієнти
  • 1,5 ст.л. вареного рису
  • 1 кабачки
  • 2 помідори
  • 2-3 зубчики часнику
  • 5-6 горіхів
  • хоп-сунель
  • копчена паприка
  • сіль і перець
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Варіть рис до готовності.
  2. Подрібнити горіхи в розчині або подрібнити їх блендером. Кисть і подрібнити часник.


  3. Змішайте горіхи і часник з вареним рисом.
  4. Додати хміль сонячних батарей. Василь Ємельяненко в своєму відео рецепті ще раз сповідує свою любов до цієї спеції і радить не пошкодити її в будь-якому випадку.
  5. Додаємо суміш, заливаємо пару ложок рослинного масла, добре перемішуємо.
    зображень

  6. Заповніть підготовлену рисову форму для випічки. Покладіть поверхню ложкою.
  7. Вирізати цукіні кільця і тонкі томатні пластини.
    р.

  8. Покладіть кабачки в мисці, посоліть його, щоб дати сік.
  9. Посипаємо мокрі кабачки з паприкою, помішуємо.


  10. Покладіть зверху рисові скибочки кабачків в патриці і томатних пластин, як на фото.


  11. За допомогою щітки змащувати поверхню кабачків маслом так, щоб пристосувати кірку форми на ній. Сіль знову.


  12. Надішліть форму на 20-30 хвилин в духовку, нагріту до 200 градусів. Увімкніть режим «Оновлення» таким чином, щоб овочі запекли швидше. Очікуйте себе на блюдо. Кабачки повинні роляти, але не варто горіти.


  13. Додайте запіканку охолонути і покласти його на стіл.


  14. Бон привіт!


Рис з кабачками і помідорами за рецептом Василя Ємельяненка виходить дуже серйозним. Важко уявити, що в рецептурі немає м’яса. В той же час горіхи і хміль-сунілі змінюють смак знайомого гарніру за визнання. Помідор надає страву шикість, кабачки - м'якість, і копчена паприка - димна нотка вогню. Я з'ївся щодня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное