Минулого року вона закрила 30 банок з половинками, і вони ще мало.

Від молодого віку я люблю консервовані персики. Я пам'ятаю перший раз я спробував цю страву ...



Моя мама взяла мене до своєї вечірки на день народження, і дівчина з дня народження запекла неймовірно смачний торт для гостей і прикрасила його шматочками консервованих персиків.

Я пам'ятаю, що Aunt Lilya знайшов свіжі персики в грудні, і вона просто сміхала і сказала мені, що збиралася.

Тепер кожен літо я повинен розкачати не менше десятків банок персиків. Я знаю, що взимку я зможу витягнути себе з подвійного стану тільки шляхом відкриття баночки цієї смачної речі.

Сьогодні я щасливий поділитися своїм улюбленим рецептом консервації персика з вами. І по хорошій традиції я залишаю відео варіант рецепта в кінці статті.

Консервовані персикові інгредієнти
  • 2кг персики
  • 400г цукру
  • 1 л води
  • 2 ч.л. лимонної кислоти


Підготовка
  1. По-перше, персики слід ретельно промити і висушити паперовими рушниками.



  2. Потім зрізаємо персики в половинки і знімаємо кістки з них. При бажанні можна також очистити плоди від шкіри. Щоб зробити це швидко і акуратно, копайте половинки персиків в ємності гарячої води протягом декількох хвилин, а потім відразу перемістіть фрукти в льодову воду.



  3. Далі ми щільно укладаємо шматочки персиків в стерилізовані банки і заливаємо їх окропом. Потім накриваємо банки кришками і залишаємо настоятися 20 хвилин.



  4. За цей час можна приготувати сироп. Змішайте в сковороді воду, цукор і лимонну кислоту і варіть суміш на повільному вогні до кипіння, постійно помішуючи. Після кипіння сиропу тримати його на вогні ще 3-4 хвилини. Коли персики настоюються, зливають воду з банки і заливають плоди гарячим сиропом.

    р.



  5. В кінці залишається тільки перекручувати банки, перевернути і накрити ковдрою. І після заготовок охолонути, можна перемістити їх на темне прохолодне місце.





Ось рецепт нашого дорогого візуального оформлення! Я надію вам сподобався рецепт. Не боятися залишити свої коментарі в коментарях!

про:blank

Ви знову побачите!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное