Я пам'ятаю, коли я був дитиною, лесби були любі, продюсер був Болгарія.

Після того, як час лосиниВиробник - Болгарія. Ви не можете тягнути дітей або дорослих вухами! Я знайшов рецепт, який від такого смачного дитинства. Я впевнений, що ці смачні огірки в Болгарії повинні бути насолоджуватися всім.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки Болгаріяй Ні кріп і листя, огірки смачні, солодкі і дуже ароматні!



Смачні огірки в болгарках Інгредієнти на 1,5-літрову баночку
  • огірки (як багато прийде в)
  • 150г цукру (за 1л води)
  • 40г сіль
  • 1.5–2 ч.л. ацетична сутність
  • 3 зуба. Кошик
  • 2 шт солодкий перець
  • 1-2 парасолька
  • 1-2 лаврові листки
  • 3-4 шт чорного перцю
  • Морква, насіння гірчиці, гвоздики (за бажанням)


Підготовка
  1. Замочіть огірки на ніч у холодній воді. Потім мій губка, відрізаючи бутони. Краще вибрати огірки за типом кукурудзи. Якщо плоди виросли розмір карнизів, можна вирізати їх на шматки.



  2. Я стерилізую банки і кришки в звичайному режимі для кожної господині.



  3. На дно можна класти спеції, потім викласти огірки. Заливаємо окропом півгодини.



  4. Потім зливаємо воду з банок, вимірюючи обсяг. Я відварю воду знову, розчиняючи цукор і сіль. Варення бруну заливають на стерилізовані банки, зверху - ацетична сутність.



  5. Я розкачати банки з стерилізованими кришками, переверніть банки вниз і під шубою - поки він повністю охолоне. А потім можна приховати банки в холодному місці. У мене є камера зберігання і підвал.





Я також пропоную ознайомитися з рецептом збирання болгарського перцю з медом, який не лежить в підвалі. Закриття такого смачного перцевого перекусу дуже легко!



«Ви смачні огірки в Болгарії, як і мій дитинства. Я також використовую той же рецепт взимку. Усе, мій син щасливий, його дружина - це красива господиня! Моїм мамам сказав мені після того, як вона присмакувала свої зелені красуні. Я дуже рекомендую тебе. марка Ви не пошкодуєте цей рецепт!

Що бринзу покласти на огірки? Як ви маринувати?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное