Чому хузолки кладуть борошно в баночках луків

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Є своєрідна таємниця тут, тому що ніхто не може пояснити, чому борошно додається в банки. Це секретний інгредієнт. Про це поговоримо. Як приготувати солій



Секрет поділений другом дружини. Вони кажуть, що вони були в сім'ї протягом століть. Ймовірно правильно сказати, що вони солоні. Коментарі до редакційної колегії "Сайт" Ми ділимося, тому ми будемо раді, якщо ви судите нам. Про рецепт: друг просто приніс намагатися, і баночка біла. Що це таке? Борошно, він каже. Що вас цікавить?

В цілому нічого особливо дивно, крім того, чому в лосини борошно? Я не знаю. Це те, що бабуся навчила мене. Це було схоже на те, що зараз ви не попросите. Чи можна спробувати це? Щоб бути чесним, огірки були просто пісня. Я пам'ятаю з дитинства. Вініграт з ними - це страва!



Природно, ми вимагали рецепту. Що це таке? Якщо вам подобається, ви повинні спробувати себе. Виявилося, що все простіше, ніж запарені черги, такий простий рецепт все ще варто шукати. Ні, ми не лази, але якщо є. шемалеЧому? Ось що потрібно зробити, щоб огірки були успішними. На основі одного трилітрового каналу.

інгредієнти
  • 3 ст. ложки звичайної пшениці борошна (з гіркою)
  • 3 ст.л. солі (з гіркою)
  • 2-2,5 кг свіжих огірків з саду
  • 1 лист винограду або дуба
  • Є кілька плям (або коренів), які ви хочете.




Як приготувати солі
  1. Особлива особливість рецепта полягає в тому, що не потрібно займатися стерилізацією. Приготуйте кілька банок і просто вимийте їх правильно. Чохли можна взяти звичайний пластиковий або капроновий.
  2. На дно бані покласти хрін і лист, скажуть, виноград і кладуть огірки. Налийте їх якомога щільніше, потім залийте три ложки солі і борошна зверху. Залийте питну воду (без хлору!), пружину або добре підійде.




Покрийте огірки кришками і залиште на певному лотку, бо вони обов'язково витікають кудись. Це нормально. Нехай огірки залишаються теплими протягом 3-4 діб. Поверніть їх не рідше одного разу на добу. Краще два. Просто зашміть банку, збивайте її над тим, що борошно йде, і покладіть її назад.

Через чотири дні огірки можна сміливо їсти, але краще дати їм більше часу. За тиждень дайте їм повісити, після чого можна перенести їх до комори або пізніше опустити їх в комірку. Подруга говорить, що огірки відмінно зберігаються на рік і два, і вони нічого не мають. Все, що я повинен зробити це!



Для того, щоб правильно зберігатися, вам не потрібно «клімат» в банки з пальцями або виделкою. Вони дрібні, краще не торкатися їх знову. Але якщо банк вже відкрив, то потрібно їсти, особливо якщо він літній і обсмажений зовні. Впевнено, що це! Ми пішли варити.

Якщо кількість інгредієнтів здається занадто страшним і ви хочете дати огірки більше звичаї, потім радимо додати кілька зубчиків часнику, обов'язково дубовий лист і корінь хрін, а також приклеїти одну «мульку» кропу, залити кілька горох чорного перцю і покласти шматок червоного. Для щільності вражень.

р.

Якщо ви знаєте, як біль впливає на вас і Як приготувати солі З його допомогою обов'язково писати в коментарях. Цікаво, що відбувається процес. Переглянути наш рецепт низькосольових огірків на мінеральній воді, які готуються всього за один день. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное