Я не маю намір залишити сина спадкування.

«Після пенсії я відчуваю, що ніхто мені не потребує. У мене є два дорослих дітей: син і дочка. Якщо Люба все ще відвідуєте для чаю, Саша не зв'язує мене, не викликається. Нещодавно він назвав мене і попросив, якщо я був вихідний день, і я сказав йому, що я вже відповідав 5 місяців, говорить Ольга Павловна.

Жінки завжди доглядають за дітьми таким же чином. Все її життя намагалася забезпечити Сашенку і Любаш з усім необхідним. І в старій вікі діти здавалося забути про це, особливо злодій сина. Він не зацікавився життям своєї старшої матері, і вона вирішила навчити його уроку.

Р

Це тільки тоді, коли ви старієте і ніхто не потребує, що ви для себе все життя. А коли ви поодинці з вашим старим віком, ви усвідомите все. Ви починаєте думати про те, як жити решта років, як забезпечити себе, чим зайняти себе. Хтось медсестри онуки, деякі рослини огірки в країні, і я торкаю весь день і ніч, не розумію, чому мій син робить це для мене. Що зробив мені до нього?



Я підняв сина і дочку, як і всі інші, однак, отримав аліментію від мого екс-люда. Він гідний чоловік. Іноді це просто алімонія, яка врятувала нас. Це сталося. Діти ніколи не були голодними, і я міг бути непристойним, так що вони не потрібні нічого. Вирощування смарт-політу, і це

р.

Любаша до мене, коли він може. Вона підписала мене на Пілатес, продемонстрував мені пару уроків англійської мови на YouTube. Це ніколи не пізно вчитися. Моя дочка піклується про мене, варить їжу, допомагає мені очищати. Також вона пропонує фінансову допомогу, ви знаєте, що наші пансіони. Але я все ще досить життєрадісна, маю достатню кількість грошей. Є деякі заощадження в банку. А син працює дві роботи, забезпечує свою дитину. Він отримав два кредити, його дружини на батьківство, тому він звертає увагу на них. І я з роботи.



За два тижні я не можу дістатися до Саші. У перший раз я думав, що телефон був блювотнішим, але всі ще називаються вперше. І пішов Люба, щоб відвідати, тому вона розповіла мені, що абонент може бути заблокований, щоб не почути дзвінки. Я не розумію, що зробив до нього. І тоді я зрозумів, що це не мій вини, я просто не потребував сина.

Р

Я вирішив зробити для моєї дочки. Я даю їй все, що я маю. Люба мені подобається маленька дитина, дуже турботлива, що я живу окремо. Ми завжди готові говорити про те, як я роблю, допомагаючи всім. Якщо все відбувається, що я сподіваюсь. Тож я думав, що це буде право залишити всі спадкування. Вона сказала сина, щоб він не дивився. Це ярмарок.



З редколегії Ольга Павловна може бути зрозуміла. Багато людей побоюються, тому що вони відчувають себе самотніми і безпорадними, особливо коли вони живуть окремо. У цей час очікується, що діти піклуються про своїх літніх батьків, так як вони зробили за перші 18 років своєї дитини. Деякі люди піклуються про своє життя. Оголошено рішення про спадкування, але Ольга Павловна зробила його в той час, коли вона була дуже застарілою сина. Чи шкодує про своє рішення? У зв'язку з цим, їх зв'язок малоймовірно покращується.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное