Як зняти сина з шиї, яка за 30 років просить гроші від батьків

Діти заможні батькиВони можуть виростити зіпсовані. Від молодого віку вони звикли до того, що вони завжди мають все. Але коли справа доходить до вільного плавання, на горизонті з'являється гора проблем. Звичайно, є ті, хто бере на себе відповідальність за своє життя. Але буває, що доросла дитина в 30 років чекала допомоги від батька і матері. Якщо ви хочете провести свою дитину, читайте в нашій історії.



Я 56 років і робота в будівництві за кордоном. Моя дружина і я жити в достатку і ніколи не відмовлявся від себе. Коли у нас був син, ми зробили все, що ми можемо зробити його щасливим. Я не можу сказати, що він був зіпсований занадто багато. Маю дружину і я був невірним.



Андрій зараз 30 років, але він все ще просить нас за гроші. Тим не менш, моя дружина серйозно вважає, що ми зобов'язані надати йому, навіть якщо він вже вирощується. Я не розумію. Коли він повернувся з армії, він одружився з жінкою, яка була старшою. Я був проти нього, але я ніколи не кладав тиск на сина. Я просто знав, що він зробив його розум, він би.

Рік після весілля юнака мала дитину. Але вони не мали ідеї, щоб забезпечити його. Анім не був навіть після роботи! За перші кілька років, наш син і дочка-в-право і дідусь сидів на шиї. Я вірю, що Андрій взяв голову, навіть запропонував йому роботу. Але ви бачите, конструкція не влаштовує його.



Що означає, що мій син завоював. Моя дружина і я надав йому з житлом. Зараз він живе з сім'єю в просторій двокімнатній квартирі, яку я отримав від моєї матері. Я ніколи не попросив його на що-небудь, я просто дав йому. І я хотів поставити кінець до цього. Тим не менш, Андрій не схожий на цю композицію.

Тепер кожен тиждень він називає нас і просить гроші. І все під приводом «для онука». Син просто кладе тиск на нас, знаючи, що заради малюка ми готові до чогось. Але я знаю, що це неправильно. Незважаючи на те, що Андрій вже знайшов роботу, його зарплата для всіх потреб ще недостатньо.

Дочка не мала планів повернутися в офіс. Однак я скоро зрозумів, що ми не можемо чекати допомоги. Вона повернулася до роботи, а загальний дохід родини сина. Я знаю, що ціни та скільки вони оплачують комунальні послуги. Вони повинні мати достатню кількість, але вони все ще б'ють для грошей від нас.



Про те, як ми живемо. Тепер необхідно зробити ремонт будинку, автомобіль часто зламається. Моя дружина і я хочу піти на відпочинок. На другий день Андрій закликав і «відвертатися»: вони будуть мати другу дитину. Ні, я, безумовно, не розумію розширення своєї сім'ї. Але я думаю, що ви повинні думати з головою, перш ніж мати ще одну дитину.

Ми не знали, що ми просто не змогли. Нам потрібні більше грошей, більше часу і більше енергії. Ми не мали цього, але, як ми не маємо Андрія та його доньки. Але це не зупиняється.



Я не можу стояти його і сказав, що мій син, який був над. У мене є життя, і я не хочу витрачати його на мій син, який 30. Я показав дружині не дати йому гроші. Якщо я дізнався, я блокую її доступ до карти. Це не може йти назавжди! Моя дружина сердитися з мною, і мій син не говорить на всіх. Я маю право?

Вони кажуть, що ви звикли до хороших речей дуже швидко. Андрій живе за моделлю, що його батьки будували для нього. Ймовірно, якщо вони навчали його, як впоратися з грошима, він не виріс на морозильник. Відчуття відповідальності не з'являється ніде. Варто щеплювати дитину з раннього дитинства. І тепер головний герой історії і дружини його залишають переробити плоди його виховання.



Ви думаєте, що це можливо, коли-небудь причина з Andrei або він буде на гроші від зрілих батьків? Подаруйте свої думки в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное