Для того, щоб гості мали щось їсти взимку.

Трохи мені подобається. ажуриІ терпіння забрати його зеленим, вийняти насіння і заварити незрівнянне гасіння. Так я вирішив закрити кілька банок компотів і спробувати мариновані м'ясні інгредієнти. Я почав хребта, і вчора мій чоловік спробував і сказав: "Королівська закуска маринована агрусу." Почнемо знову.

Знайдено рецепт десь онлайн. Маринад виходить дуже смачним, а самі ягоди пряні і пряні.

Сьогодні видання. "Сайт" інструкція із застосування ажуриГостям пропонують відпочити в Карпатах. Намагатися!



мариновані агрусу інгредієнти
  • 300г агрусу
  • 3 штук гвоздики
  • 3 шт гострого перцю горох
  • 30г цукру
  • 3г сіль
  • 30мл оцет
  • 3 черешні лист


Підготовка
  1. Змийте ягоди, висушіть їх і видаліть хвостики.



  2. Стерилізуйте банки в звичайному режимі. Поставте ягоди в стерильні банки. р.



  3. Покладіть перець і гвоздики в банках, залийте окропом і дочекайтеся, поки він охолоне.



  4. Охолоджена вода заливають в каструлю, додають листя вишні і варять протягом 5-6 хвилин. Зніміть листя, додайте цукор і сіль. Якщо вода випаровується під час кипіння, заливаємо більше. Заварити бруньку.



  5. Залийте агрусу з варенням маринаду, покрийте кришки і залиште до повного охолодження, потім додайте оцет. Закрийте варену кришку, переверніть її вниз, загорніть її в ковдру і залиште її до повного охолодження. до 1 2 3 4 5+





Редакційна колегія також пропонує ознайомитися з інструкціями приготування «холодного» варення з агрусу з цитрусовими фруктами. Дуже швидко і легко!





Таку мариновану агрусу буде чудовою. ДодатковийДо птиці і сиру. І ви можете покласти його на таст і каву, і це буде чудово. Мені подобається, що цей соус готують досить просто і без особливих зусиль, і результат перевершує всі очікування.

І ви робите деякі ягоди. соуси? Поділитися, кожен цікавиться!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное