Запах смаженого фланґера тісно пов'язаний з спогадами про відпочинок в Одесі, найсмачніша риба

За рік до останнього, мій чоловік і я відпочивав в Одесі і орендувавши номер з дуже розумною і барвистою єврейською жінкою. Ця стара леді була настільки гарна і зрозуміла, що я був просто марвел. Ми швидко стали друзями і відчували в домашніх умовах, як гості. й

Уявіть, вона подала мені і чоловікові. З кожним днем вона прийшла в щось нове. Але все, що ми спробували неймовірно смачно. Особливо я пам'ятаю смажений флаєр - помірно жир, ароматний, з солодким смаком.

Я відразу ж вирішив, що я знайшов рецепт в домашніх умовах і годувати всю сім'ю з цією дивовижною стравою. Але я ніколи не знайшов рецепт. А потім якось я заготів. Недавно перегляньте фотографії з Одеського свята та пам'ятали єврейську матір Майю. І ви знаєте, що я хочу спробувати, щоб знову поєднатися, Дарія пише.



Ми в новинах. "Сайт" Вони дивилися на схожий рецепт і виявили, що відомий шеф-кухар Василь Ємельяненко колись показав, як краще обсмажити фламундер. І навіть приготував спеціальний соус, який нейтралізує можливі запахи цієї морської риби. Ми можемо самі впевнено рекомендувати Дарію (і всі наші читачі) спробувати цей рецепт.



Камбала смажені інгредієнти
  • флюгер
  • перцево-солодкий
  • борошно
  • рослинно-масляний


Соус інгредієнти
  • 100г майонез
  • 0,5 ч.л. паприка
  • щіпка
  • щіпка
  • часник


Підготовка
  1. Перш за все, потрібно вирізати фіни і хвіст з ножичками. До речі, ці частини можна використовувати для приготування вух, але при дуже смаженні вони будуть тільки дотримуватися. Філа флагатори після цього потрібно нарізати на шматки: спочатку порізати по лінії хребта, а потім порізати.



  2. Потім шматочки полум'яної солі і крохмалю. Василь Ємельяненко не радить зцілуватися спеціями, так як риба буде обсмажена в олії, де спеції можна обпекти. Шматочки муфти повинні бути борошнистими. Потім ми даємо їх трохи.



  3. У сковороді заливають шар олії в кілька сантиметрів, добре прогрівають на вогні. Потім акуратно викласти шматки фланга спеціальними насадками на сковороді. На кожній стороні 5 хвилин до розігрітої скоринки. Ємельяненко запевняє, що з таким обсмаженням риба все ще залишиться соковитою.



  4. Тепер починаємо робити домашній рибний соус. Для цього в невеликому розчині шліфують шафран з паприкою і меленим перцем. Потім надішліть спеції в ємність майонезу. Також потерти часник тут і добре перемішати. Залишилося красиво покласти шматочки смаженого фланґера на тарілці. Далі поставте високу ємність з попередньо приготованим соусом. Бодибилдерши!





Василь Ємельяненко запевняє, що це найкраще поєднання, що дозволяє зробити шматочки смаженого фланґера ідеально за смаком. І ми не віримо його.

про:blank

Спробуйте приготувати флаєр за цим рецептом, а також поділитися секретами приготування цієї морської риби.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное