Я бажав спати в суботу, але мій мама відкрив двері з її ключем і почав рятувати chebureki.

«Мої дружини і я купила будинок поруч з батьками. Це, мабуть, найсвіжіші рішення мого життя. Коли ми купили будинок, ми подумали, що буде зручно залишити дітей з батьками на час або прийти, щоб допомогти при необхідності. Коли я дав маму запасний ключ, я шкодував його дуже швидко, Віктор написав. Віктор знайшов себе у складній ситуації. З одного боку мама намагається допомогти в усьому, а з іншого - вона проникає в свій особистий простір і відновлює її порядок в сім'ї сина.



Все було чудово, доки мій мама втомився. вона має багато вільного часу, і вона добро дає їй свою сім'ю. Все було добре в перший. Моя мама принесла свіжі тістечка до чаю, і моя дружина не сперечалася, навіть якщо вона сама була проти нас їсти муфіни. Що було тільки початок.



Я прийшов додому від роботи і знайшов свою дружину кричу. Виявилося, що моя мама прийшла в гості з млинцями і почала миття нашого холодильника. Вона звинуватила дружину, що вона не годує дітей правильно і не знає, як вибрати продукцію в магазині. Я згадував, що моя мама вирішує конфлікт. Виявилося, що дружина просто не розуміла її. Всі права, нехай йти.



І наступного тижня ми прокинулися перед мамою відкривали двері з ключами в суботу вранці. Вона сказала, що ми скидаємо довго і не годували своїх онуків, тому ось капустяний пиріг. Я спробував пояснити моїм матерім, що ми маємо власну сім'ю, власний порядок в будинку. Ми дорослі, і ми знаємо, що робити. Мама заспокоїлася на тиждень, а потім знову за нею.



Після важкого тижня на роботі я планую спати тільки в день. А потім знову, мій неспокійний мама почав іржавувати на кухні. Вона знайшла цікавий рецепт для саморобних чебуреків і вирішив порадувати нас. Я не можу стояти. Він запитав мене, щоб дати йому запасний ключ і попередити нас, коли мій мама надходить. вона відхилена, але вона не може йти так. Ми не говорили протягом двох тижнів, а потім ми тільки говорили на телефоні. Як зрозуміти, що вона просто знищує наш сімейний затишок? Я бачу, як моя дружина завжди зміщується після відвідування її матері-завдання, і хочу бути власником будинку.

р.

І я зроблю з мамою, тому що я був в лікарні, і я мав дивитися після дітей. Так мій мама сказав, що вона буде виглядати тільки після своїх онуків в нашому будинку. Я погодився. І тоді моя дружина згадувала мене, і сказала мені, що моя мама очищається від шафи, в холодильнику і прокинула два валізи наших непотрібних речей. Як протистояти?



Не можна змінити мами Віктора. Вона живе своїми правилами і вважає себе набагато розумніше, ніж її дитина і його дружина. Вона може навіть подумати, що вона робить її з любові до сина і онуків. По суті, вона знищує екосистему хороших відносин в сім'ї сина. Люди, які краще не змінюють. Таким чином, ви повинні ставити їх або припинити спілкування. Вам необхідно зв'язатися з матір'ю, але ви можете обмежити свої зустрічі на нейтральній території або відвідати матір. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное