Чи може людина маррі, щоб помстати на екс подруга, він пристрасно закоханий?

Іноді ми несвідомо розглянемо спосіб. Як повернутися в когосьПро нас На жаль, в таких моментах люди керуються емоціями і резиденціями, які важко позбутися від. Однак, гра варто свічку і потрібно набрати на такі низькі дії?

р.

Відоме почуття говорить про те, що це погана ідея. Але давайте йти з минулого і Почати життя з нуля не завжди легко.й Це жито, що інші люди можуть страждати від висипних рішень. У цій ситуації було знайдено дочку головного персонажа нашої нової історії. Прочитати в статті, як найщасливий день в житті дівчини виявився живим і манжетом.

Я нещодавно одружився тільки дочка. Весілля було просто красивим: затишний заклад, гарна церемонія, тільки найсвіжіші люди. Але я помітив, що мій рогоносець завжди був дуже сумним і зволоженим.



Спочатку я думав, що вона була зраджена про будинок. Вона і її чоловік живуть в 3-кімнатній квартирі, де мій чоловік і Наташа збирається рухатися. Я думаю, що вона боїться, якщо хлопці мають дитину і вони, Бог заборонений, розлучення, то моя дочка буде вимагати майно.

Не хочу, щоб мати батька. Так що я вирішив мати серце-серце розмову з ковтати. Вона сіла з нею, запитала, якщо вона любила все. Вона сказала, що весілля було дійсно чудовим. Але я побачила Галина, яка дивиться в неїду і не хочу говорити мені більше.



Я чекав кілька хвилин і запитав прямо, "Я дивлюсь, що вас турбує". Я знаю, що ми не дуже близький, але я дуже люблю вас. Не дивно. й

На той же момент, Сватя дивилася мене в очах і, затопивши сльозами, сказав: «Я повинен розповісти вам раніше, не прощадить мені!» Мій син зробив неправильне. Він все ще любить свого роду, і це весілля просто спосіб повернутися на неї! ?

Я відчував себе некомфортним. Моя дочка не давала Артему, і їх рішення, щоб спочатку підписати мене. Але я був впевнений, що вони любили один одного і хотів би правити своїх відносин так скоро. Я відразу отримав зерна сумнівів: можливо, сватя перемішала щось?

Але вона продовжила, я вірив, що мій син прийде до своїх почуттів. Але його почуття для свого роду були як обсесія. Я, він дуже сподобалося Наталі. Але я знаю, що коли вони починають жити разом, він стане простою і зламається на неї, щоб згасити його біль.



Не знаю, що робити. Якщо я розповідав свою дочку все прямо тоді, вона буде відходити від весілля. Я не хочу шукати в обличчя Артема. Я сказав мені, щоб чекати і дивитися.

По суті, я не знаю слів. Я буквально не міг до наступного дня. Моя дочка повернулася до дому батьків у сльозах. Вона запакувала всі її речі і кинулася до нас. Я заблокував себе в кімнаті і не скажу слово до чоловіка.



Я зрозумів Сватя. І, очевидно, Артем не хотів затримати довгий час. Пізніше виявилося, що він зізнався всім Наталії. І не збирався жити з нею. І це вся весільна циркуля була потрібна, щоб отримати свою особливу увагу.

Я не знаю, як довго це займе для моєї дочки. Її серце зламаний і тільки час допоможе їй. Чому люди так ступять і жорстокі?

Як помстити людину: Ні один від одного імунітету найближчої людини. Ви можете довіряти йому, але він не каже, що він є. Не можна приклеїти розбите серце на шматочки. Артем не впорався з цим і вирішив взяти помста на свою екс-подругу, одруживши ще. Тим не менш, він не був простим для нього або Наталії, які щиро вірили в свою любов.

1970 р.

Ми обираємо, які рішення зробити. Але перед тим, як ви вчиняєте шпильку і боляче дія, потрібно подумати двічі і покласти себе в місці іншої людини. Іноді це займає час і досвід, щоб зрозуміти це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное