У «90-х роках ми поділимося найсмачнішими речами між дітьми та бабусями, адже вона любить дитину.

Чи є батька, що погоджується з дитиною, роблячи концесії, і надати дитині кращий? Добрих батьків не сумніваться дати свого роду шоколаду дитині і сказати, що вони не хочуть солодощів. Що таке жертва? Мама і дади намагаються подарувати дітям краще, тому вони покажуть свою любов. Це тільки коли діти ростуть, що реальність стає великим розчаруванням.



Чому мами почувають себе винним, коли вони приховують від своїх дітей їсти шоколад? У нас є батьки, і в них ця якість була довга бетонована батьками. Проблема полягає в тому, що коли мама і тато намагаються їх краще забезпечити щасливий дитинства для своєї дитини, вони віддалили дитину від реальності.



Я пам'ятаю мій мати приносить мені йогурт і лизати кришку і розповісти мені, як смачно це було. Коли я був 5 років, я думав кефір на кришці, був тяжіння частиною для мами. Іноді я поділився йогуртом, але мій мама відмовив. І один раз я почав їсти кефір без сором'язливого, і мій мама здивував, що я не пропоную їй ложку. Увімкнено, весь цей час вона лежачи, щоб отримати всі хороші речі для мене. Що хочу досягти?



Іноді батьки не знають, як занурювати генороздатність у дітей, як навчити їх ділитися, і багато інших речей. А потім пам'ятають, що найкращий метод освіти є власним прикладом. Але вони не розуміють, що це про поведінку і що вона виглядає як для дитини. У юному віці дитина щиро думає, що мама не любить шоколаду, а вона просто дає останню частину її дитині. Хто, крім батьків, подарує дитині руку? Звісно, батьки завжди намагалися довести до себе вдома доброї, часто відмовлялися печиво, цукерки до своєї сестри користь.

р.

Я не розумію, чому мій бабуся дасть вашій маленькій сестринці подарунок. Так як не відключити. Ви коли-небудь бачили співробітник отримати бонус компанії, так що він не болить? Не буває. Я не думаю, що моя сестра, і я виросла, незалежно від того. Але я бачу той же тип освіти на дитячих майданчиках, в транспорті, в магазині. Дійсність може бути суворим, і завдання батьків полягає в тому, щоб навчити дитину адаптуватися до ситуації, вирішувати її самостійно. Іноді необхідно прийняти, іноді врахувати чужі думки, почуття, думки.

р.

Ось ще один поширений приклад допустимості: дитина отримує на автобусі з матір'ю. Ось вакансія. «Я хочу сидіти на вікно». Жінка з очима п'яти центів в згубних змінах з дівчиною, не тільки розуміння, чому вона робить її. «Діти це», – улюблена фраза, ймовірно, спалахнула в голову, поки жінка була пересадка. Що ще було мислення в цьому моменті? Вона сіла біля вікна, коли вона потрапила на автобус. Подумав, що дитина повинна сказати «запалювати» і «так тебе»?



Що я думаю. Ця дитина ніколи не помітить запит і подякувати кожному за надання послуг. Він знецінить все, що він робить його, якщо його батьки продовжують робити так. Успішно, приховавши лікування дитячих трубок загальним почуттям. Коли дитина виростає, йому доведеться жити в цьому важкому житті, батьки не завжди вирішувати всі проблеми, і буде багато людей, які не хочуть поділитися, дати і прощення.

р.

Таким чином, з децептивною родзинкою, в якій ці діти виростали, вони впадуть в абіс людини гіпокризії, байдужість, привітаються і криються. Якщо ви хочете підняти незалежну людину, помітити і вид, то навчити дитину робити свою домашню роботу, зв'язати свої бузки і стояти безшумно в транспорті, не дотримуючись крім вільного сидячи на вікні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное