Як отримати родичів чоловіка, щоб вирізати

Автономія та відповідальність Якості, які батьки повинні наполягати у дитини з раннього віку. Якщо дитина не виростає самостійно, то це батьки, які повинні подбати про свої проблеми. І від особи, яка не знає, як взяти відповідальність за свої дії і його життя, теж добре чекати.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділяє історію молодої жінки, яка відреагує батькам чоловіка. Вони не допомагають молодим людям багато. В результаті чоловік і батько-в-право, і мати-в-право. Але наш героїнський має право на реагацію?

р.

Протягом шести місяців ми проходимо або використовуємо громадський транспорт. На зиму знаходиться автомобіль, але він зламався. Мій чоловік спочатку спробував виправити його, проконсультуватися з друзями. Але після того, як виявилося, що ремонт зажадала сумі, і ми не мали таких грошей. Так мені довелося ходити, скаржився 31-річний Ксенія.



«Приміром, якщо ми заощадили, ми витрачаємо те, що нам потрібно. Але куди приходять ці заощадження? І так підняти маленьку дочку, ледь за все необхідне. Мій чоловік працював окремо до недавнього часу, але коли мій дочка виповнилося 3, я зміг піти до роботи. Це без використання.

батько-в-права спочатку обіцяє допомогти з ремонтом автомобіля. Я навіть запитав, скільки це буде коштувати. Але потім якось заспокоївся вниз. Тепер він мовчить і не показує інтересу до нашої проблеми. Незважаючи на те, що гроші в законі батька і мати-в-праві обов'язково доступні. Але допомога повільна. й



Я поклав тиск на чоловіка, але він відмовляється поговорити з батьками. Він каже, що він некомфортний просить їх за гроші. Але що велика угода? Я не розумію. І тоді він раптом став некомфортним!

У квартирі ми живемо також від батьків. Вони також замовили нові меблі (і навіть платні за нього). І тепер вони запитують мене за гроші на ремонт автомобілів? ?



«Так, ми отримали автомобіль від нашого батька-в-прави і матері-в-право. З кожним днем людина бореться, він заважає пам'ятати. Але я думаю, що занадто мало. Вони не живуть в бідності, і вони не поспішають допомогти тільки родині сина, так як якщо вони не мають обов'язків перед нами.

Після народження нашої дочки ми бажали розширити, адже три з нас живуть в однокімнатній квартирі тісно. Але навіть кредит ми не можемо дозволити собі, і від батьків такої допомоги і не варто чекати. Напевно, ми позбавляємо 30 квадратів, збираючи пенні для ремонту автомобіля, сказав Ксенія.

3610Р. 4200Р

Уважно досить багато, юна сім'я рахує на всіх, але самі. І сварки над тим, що деякі родичі допомагають менше або більше. Чи не встигає юних людей віком від 30 років розраховувати на себе?



Якщо батьки можуть допомогти своїм дітям (і хочуть, щоб не було нічого неправильного з цим. Але якщо повністю зріла і сім'я людина вимагає такої допомоги від літніх батьків, то здається, що незалежність і відповідальність повністю незнайомі до нього. І, можливо, замість того, щоб допомогти вам всілякі родичі. вирішення власних проблем?

Чи варто допомогти батькам молодшої сім'ї? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное