Сирні галети поспішають, якщо є 200 г сиру і господиня життєрадісна

Найкращий сніданок "шведський стіл"желе Або фрукти. В тесті практично немає цукру, крім ванілі, і навіть тоді на волі. Ягоди і фрукти можна взяти на свій смак. І найголовніше, все готують в певній кількості хвилин: вона займає не більше 10-15 хвилин на тісто і формує черепиці, а в той час, коли плитку запікають, можна зробити зарядку.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки котедж з соковитою літньою начинкою. Це воістину універсальну паперову пасту, яка смакує як тепло, так і з холодильника на другий день.



Сирна плитка Інгредієнти
  • 200-250г сир
  • 1 яйце
  • 100г борошна
  • 25г вершкове масло
  • щіпка
  • 7г ванільний цукор
  • 150 г ягід або фруктів
  • 2 ст. цукру


Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте сир з яйцем, маслом і борошном. Додайте щіпку солі і якийсь ванільний цукор при бажанні. Р



  2. Добре перемішайте тісто, зберіть його в люмп, накрийте його харчовою плівкою і вставте її в холодильник на півгодини. (Б)



  3. Візьміть тісто з холодильника, розділіть на 6 частин і прокочуйте кожну частини на тонкий шар. Формуйте сторони.



  4. Всередині заготовки з тісто, викладають ягоди або фрукти. Я прокладав смородини, агрусу і персикові скибочки. Також можна зробити суміш начинки: смородини + персик або агрусу + смородини.



  5. Сврху посипають плоди і ягоди з цукром. Випікайте галети в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 20-30 хвилин до готовності.



  6. Це, сир-тіп Готовий. При бажанні їх можна злегка посипати цукровою пудрою. Бон ацетит!





Я також пропоную дізнатися, як Юлія Висоцька готує пиріг-галлет з ягодами. Зірковий рецепт!



Для чого я люблю сирні галети, це те, що тісто на них можна зробити з будь-якого: різні види борошна (пшениця, кукурудза, цільне зерно і навіть жито), з вівсяного, з додаванням сиру. І нічого сказати про начинку, тут справа обмежена тільки фантазією і сезонністю певних виробів.

Моє улюблене поєднання: смородини і агрусу, але друг радить варити полуницяй Дуже смачно, якщо ви їсти цю пасту з ванільним морозивом - вона виходить дивовижною делікатесністю!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное