Я консервую томати на другий рік, я припинив додавання оцту.

Якщо ви зробите заготовки з томатиЯ впевнений, що це з хвоста. Аромат томата виходить просто чудово, не кажучи вже про смак!

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати смачні томати взимку без оцтуй Рецепт великогабариту!

р.

З цієї кількості інгредієнтів входять 8 трилітрових банок!

інгредієнти
  • 5кг помідори
  • 8 морква (середній)
  • 8 середніх цибулин
  • 20 ягід в банку
  • 8 суцвіття кропу
  • 3 зуба. часник на банці.
  • перецьпет, лавровий лист, гвоздики


Підготовка
  1. Поставте два горщики на плиту. В одному ми будемо стерилізувати банки, в іншому ми підготуємо бруньку.



  2. Для 1 л води (можна навіть 1,5 - залежить від самих помідорів), знадобиться столова ложка цукру і 1 столова ложка солі зверху. Давайте водяний кип'ят.



  3. Поставте моркву кілець в кооп. Зануривши її кілька разів в кип'ятіння бруну, а потім поширте її до стерилізованих банків. Виконайте те ж саме з цибулею, кріпимо і випікаємо.



  4. Вимити томати, покласти їх в значок, а також проланчир, тільки вже в каструлі з просто киплячою водою (в цей час солю необхідно відварити на невеликому вогні). Час бланшування томата залежить від розміру і сорту томатів. Великі томати повинні залишатися в киплячій воді трохи довше, ніж дрібні і перерізні помідори. Головне для запобігання томатів від тріщин!

    доб.



  5. Покласти помідори в банки, покласти часник зверху, суцвіття кропу. Заповнити його брунькою і розкачати її стерилізованими кришками.



  6. Поверніть банки вниз, покрийте їх ковдрою і залиште їх на день. Хоча така краса і не хочеться приховати далеко, але все ж зберігати томати з кальмарами на час стоїть в темному прохолодному місці. р.





Я також хочу дізнатися, як зробити томати власному соку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Я дуже рекомендую томатів за цим рецептом. Помідори і сливи Ідеально доповнить один одного, а результат - чудовий закусок на зиму!

Помідори виходять гострими і ароматними, вони відмінно доповнять будь-яку страву. Що ви віддаєте перевагу їсти і зберегти на зиму?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное