Чому наші батьки діляться дітьми під час відпочинку на пляжі в Туреччині

Зв'язок з дитиною в сім'ї Він значно впливає на формування своєї особистості. Це в сім'ї, що дитина отримує підтримку і любов, це в сім'ї, яка навчається будувати довірчі відносини. У колі близьких людей дитина інстильована в певних ідеях і видах, відразу він отримує основне розуміння того, як сім'я функціонує, які відносини між близькими людьми повинні враховувати норму.

Тому багато залежить від батьків, адже вони впливають не тільки на дитину, але і всього майбутнього дорослого життя дитини. Визначні факти, але все більш дивно, що багато батьків не беруть батьківського піклування. І ззовні це особливо помітно.

р.

Я вірю, що діти, які живуть в атмосфері любові і турботи, просто не можуть вирости погано. Здавалося б, щоб їх батьки дадуть їм, а потім самі, стають дорослими, поділяють цю любов з кожним навколо них, Настя пише.



«І тут я був на пляжі в Туреччині. Вона кладалась і спостерігала батьками з Росії, що відпочивають своїм молодим сином. Не тільки я повинен дивитися і слухати їх, але і багато людей присутні. І пам'ятка метелика. й

Все почалося, коли маленька дитина прийшла до свого даду (назволяє його, щоб я здогадав, що це батько, а не stepfather) і попросила, де була його мама. Здається бути звичайним і безневинним питанням. Але замість спокійної відповіді людина виповнила пурпурним і першим спицім голосно, а потім повністю перевернулася до кричить.

« » » » » » » » » » » » » » » Чи є ви приступи? Я сказав сто разів, що вона змінюється. Ви не отримуєте? Чи можна повторити те, що саме кожен раз? Цей "dad" отримав дійсно сердитися. Він не заспокоївся протягом декількох хвилин. Я не був навіть комфортним виглядом ззовні.



«Як був хлопчик? Як він почув? Який слід залишився у свідомості? Після того, як така «задня лекція» він сідає сумний і повністю втрачений. А потім мій мама прийшов назад і він був трохи життєрадісним. Але не довго.

«Діти здавалося незадоволеним. Не дивно, що ця жінка завжди виглядає так. Хлопці почали просити її щось. Я просто чую, що про водоростей він бачив. Але вона просто щітнула її. Я зустрілася з водою, щоб зробити фотографії. Як, не до дитини зараз, є важливі речі ...



І я половив себе мислення, що це не просто сімейна проблема. Такі стосунки є нормою багатьох сімей, які прилітають з наших земель. «Я вже втомився», «Чи не втомлюся!» Хто це сказав? Я чую його регулярно. Як ми говоримо про своїх дітей? ?

Я пам'ятаю свято в Італії, де я був кілька років тому. Я виріс в нормальній, люблячій родині, але навіть я застрягнув шлях місцевих батьків, розслаблених з дітьми. Наскільки турботи та посмішки були у відносинах. Нерідко дади були ще більш ніж мами. Ці люди насолоджувалися відпочинком, а присутність дітей не дратує їх, але тільки радують їх. й



«І тоді ми хочемо, що є багато втомних і виразних дітей. Але з яких причин ми не хочемо бачити, куди приходять такі діти, в якому місці вони починають стояти. Чи не стикається з розщепленням батьків?



Хтось скаже, що Анастасія загущує кольори, адже всюди є хороші батьки і погані. Але не варто боротися з таким поганим вихованням? Дійсно, багато європейських країн зробили великий прогрес у цьому плані. Так чому не використовувати досвід Італії або Швеції для кращого захисту дітей?

Або це щось інше? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное