У нашій родині компотів заливають все, через вишні і вишні скручують особливо багато.

Переміщення з чоловіком в котедж через день - урожай. З ранку до пізньої ночі я працюю. У нашій родині компотів заливають всі, тому зараз особливо худі на вишня і вишні. Я відключаю весь може флотила!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться інструкціями приготування найсмачніших вітамінний компот Віч і вишня. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я рекомендую!



Вишневий та вишневий компот Інгредієнти для 3-х літрів можуть
  • 3,5 ст.л. ягід
  • 200 г цукру
  • 0,5 ч.л. лимонної кислоти


Підготовка
  1. Вимийте ягоди і підберіть їх, відірйте всі гілочки.



  2. Покладіть гарні ягоди в чистому вигляді. Не залити ягоди окропом передруч і не стерилізувати банки, тільки ретельно мити. Додаємо 0,5 чайні ложки лимонної кислоти до кожної баночки для кращого збереження. Перевірити, варто!
  3. Залийте воду холодною водою, щоб виміряти обсяг води. Залийте воду з банок в каструлю і доведіть її до кипіння. Залийте цукор і відваріть його знову.



  4. У банках з ягодами додайте 0,5 чайної ложки лимонної кислоти. Паралельно стерилізуйте кришки для банок в окропі. Ретельно залити отриманий ягідний сироп в банки. Я починаю залити свічку повільно, так що я не розтріскувати канву і розсипати себе.
  5. Подаруйте мені кілька хвилин, щоб виділитися і отримайте все повітря. Залийте її до ламки і скрутіть її стерильних кришок. Поверніть банки і поставте їх на кришки, накрийте їх ковдрою.



  6. Після дня або двох перевірте банки за герметичність, і ви можете очистити для зберігання.





Багато років. Я не стерилізую банки.Я просто заливають гарячою водою, прокочуйте, поки цукор і лимон розчиніть, а потім обгорніть. Мама і бабуся зробили це. Я не стерильну дочку!

Я також раджу ознайомитися з рецептом компоту з агрусу «Мохіто» в консолідації до літнього жителя. Приготуйте неймовірно швидко, і пити ще швидше!



Дуже приємно відкрити компот вишні та вишні власного приготування взимку. Це не тільки дуже смачний, але і корисний, тому що завдяки невеликій термічній обробці вітаміни зберігаються в ньому.





й ¶
Найважче варити Вишня-компо - підібрати ягоди. Хороші вишні і вишні повинні бути щільно посаджені гілочки і листя. Добре, дочекайтеся до кипіння води на електричній плиті. Як приготувати ягоди на зиму? Що ще можна зробити? вишня І вишні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное