Як я подав за розлучення після відпустки з матір'ю-неправом на морі

Цей чоловік вирішив розлучення Після прибуття в море з нею. Якщо ви думаєте, що його очі відкриваються і він бачив тут гарячі красуні, і тому він мав естетичний згортання, що призвело до неконтрольованого виходу тестостерону, то це не вірно. Це простіше і, ймовірно, сумник.



Листи чоловічі підписники "Сайт" Немає багато. Так само, якось не призначено серед чоловіків, щоб принести свої проблеми людям. Припустимо, це не проблема, це виграш. Увімкнено, що підписник був гальмівним. Він може похвалитися тим, що він розірвав дружину. Що він пише.

Моя дружина і я мав другий шлюб. Мій перший був очевидно невдачі, її теж. Ми живемо разом понад п'ять років. Вона, як я тепер розумію, потрібна людина, і після першого розлучення я спробував впоратися з чітко згорнутою самооцінкою. Я думав, що я був щасливим, але скоро мої думки зникли.

р.

Я не локальний, тому я живу в квартирі дружини. Але крім нас, є і її мама, і мій мама. У нас є багато. діалогЩо відбувається мені не те, що складно - не можна клинути в цю систему. Якщо за перший рік або два вони все одно сприймають мене як окрема людина, тепер я так інтегрований в життя, що вони просто не помітили мене.

Вони не враховують мій погляд на апріорі і самостійно вирішувати, що ми всі їсти, як жити, де працювати і в якій країні відпочивати. Дуже довго говорити про всі ситуації, тому я розповість вам останнє, яке, власне, призвело до розлучення. Моя дружина і я збираюся до моря. Під час свят ми довго чекали. Вони купили квитки, я знайшов місце для життя. Здавалося б, тільки повний вперед.



Я особливо попросила дружини не розповісти нікому про наші плани, бо я думав, що під час відпочинку, коли ми були єдиними, ми будемо обговорювати наше життя, знайти компроміс. Але це не було. Вона розповіла про те, що у нас є гості. І повертав це, скажімо, мама не була в море довго. двокімнатнийй Вона може жити в вітальні ці дні.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Так вони як в основному руйнували мої плани, щоб бути тихими з дружиною. Так само, як тільки. По-перше, я впевнений, що ніхто не піклується про мої побажання. Я мав взяти мій мама з собою.

, Україна

Ви можете уявити, що це було схоже на відпочинок. Вони пристосовані до побажань мами, так як вона вже стара, важко підійти до моря. І якщо це робить, то перетягніть чашу з висоти за ними. Коротко, все відпочинок Виявилося, що я був на своїх ранах, зробивши всі свої завдання, переносить речі і все це.

І так, коли вони знову завантажили мене з десятками завдань, і вони потрапили в пісок, щось натискається в голову. Після всього, я дорослий і самодостатній, маючи досить адекватні якості і запити, з хорошою зарплатою, була з такою петлею навколо шиї. І витягував цю петлю на себе, своїми руками.



Не хочу вірити, але простий контроль Вона доведе мені, що це дійсно є. Про мене не подбали дві жінки. Все, що я кажу, що я хочу зробити, зламаний їх байдужістю. Навпаки вони приходять з альтернативами для мене. У певній точці мене так сердитися, що я вирішив розбити з цього кола на всі витрати.

Так, коли ми повернулися від відпочинку, я розповіли дружину прямо, що я подав за розлучення і пояснив чому. Це було тільки після того, як вони переїхали, але вона не здавалося б, щоб зрозуміти, що мені не сподобалося. Вони намагалися зупинити мене, тому що їх життя був міцно прив'язаний до мене і що я міг залишити, це не було в своїх планах.

р.

І ви знаєте, що? Я пишаю себе. Через шість місяців після моєї розлучення я зрозумів, що я можу дозволити собі багато більше, ніж я використовую, хоча я іноді мав скукати мій бюджет. Більшість чоловіків живуть так само, як мені. Вони повністю забувають про себе і свої мрії. Чи не правда?

Так як автор цього тексту (його хмелю слуги) також людина, я можу бути в солідарності з абонентом в наступному. Наш брат дійсно під великим тиском. соціальний тиск І ми очікуємо. Ми повинні жити до очікувань в плані багатства, доходів, романтики та інтелекту. Хоча це може бути рятований, ми не скаржаємось. Про те, що це таке. Що ви думаєте?



Диван з дружиною Це дійсно екстремальний захід, до якого людина йде від повного розпаду. Ви можете зробити. Але навпаки буває! Читати нашу статтю про те, чому чоловік хоче повернути дружину і що робити з нею. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное