Рецепт курячого сердечника, але не вкрадена куряча Рецепт

Що приготувати на обід або вечерю? Звичайно, курка. Корейські серця! Незвичайний рецепт приготування незбережених продуктів, а саме курячих сердець, був запеклений на гіпсовій Галині. Салат помірно пряний і пряний. Моя родина любила її!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки шемале з овочами в ароматних спеціях. Не можна відірвати!



Корейська куряче серце інгредієнти
  • 500г курячих сердечок (або індички серця)
  • 1 л води
  • 2 цибулини
  • 1 ч.л. солі
  • 1 морква
  • 1 ч.л. цукру
  • 6 зубів. Кошик
  • 1 лавровий лист
  • 6-7 шт. чорний перець горох
  • 1/2 червоний гострий перець
  • 1 ч.л. паприка
  • 1 ч.л. коріандр
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ч.л. пряний і чорний мелений перець
  • 1–2 ст. солі
  • 1 ч.л. ацетичного орнаменту (70%)
  • 10-15г олівець


Підготовка
  1. Для приготування цієї страви підходять як курячі сердечка, так і індички. Також можна взяти свинину або яловичину. Зріжте курячі серця навпіл і очистіть їх, відріжте зайвий жир. Промийте добре і висушіть трохи.



  2. У каструлі окропу направляють серця, чорний перець горох, лавровий лист і сіль. Варити під закритою кришкою з моменту кипіння близько години до готовності. Готові серця прохолодно.



  3. Подаруйте моркву на моркву тертці в корейці. Очистити цибулю і порізати півкільцями, на дрібній тертці замочений часник. Наріжте олівець дрібно і поріжте гострий перець дрібно. Коріандр знаходиться в степу. Тепла рослинна олія заздалегідь на вогні.



  4. Поставте овочі в чашу. Залийте паприку в овочі, чорний мелений і гарячий перець, коріандр. Залийте добре розігрітою олією на спеції.



  5. Врізаємо серця пластинами і відправимо їх в салат. Залити ацетичну кислоту, соєвий соус, посипати чайну ложку цукру і додати щіпку солі. Добре перемішайте салат і залиште його до маринату на годину. 746051



  6. Це все, смачно. корейська готовий. Бодибилдерши!





Щоб побачити все. підготовка Дивіться відео з гіпси Галини. Всі її рецепти випускають перший раз і hurrah!

про:blank

Я також раджу навчитися варити курячі сердечка в кремі з картоплею і грибами. Ароматизовані трави додають в блюдо особливо приємний запах. Але гриби з сиром додають більш насичені страви!



Курячі серця в корейці з овочами можна їсти як самостійне блюдо, і ви можете доповнювати їх будь-яким гарніром. Такий ароматний і злегка пряний делікатес прикрасить не тільки вечерю, але і будь-який святковий бенкет.

Я думаю, що навіть люди, які не люблять. куряче сердечкаВони оцінять цей рецепт. Дуже смачний і корисний!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное