Gypsy zucchini рецепт для всіх, щоб стояти в лінії для додаткового

Кукурудзяні страви з молодої кабачки - це задоволення. Якщо ви думаєте, що ви пробували всі рецепти кабачків, я поспішаю, щоб зробити вас щасливими. Сьогодні Розкажіть, як зробити кабачки в вершковому соусі. На блюдо нагадує Джульєн, але ніхто не підозрить, що там немає грибів. Я знайшов рецепт на кухні Галина. Є багато оригінальних рецептів, які ніколи не будуть нудні. Тепер дайте кабачки. Приготувати, звичайно, краще від молодого кабачків, але якщо такої речі немає, можна просто видалити серцевину з насінням, а обманювати кабачками не буде гірше.



Зучині в вершковому соусі Інгредієнти
  • 400г кабачки
  • 350г куряче філе
  • 2 цибулі
  • 70г вершкове масло
  • 1 плавлений сир
  • 200г сметана
  • 2 зуба. Кошик
  • 1/4 гострий перець
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Наріжте баночку з півкілець або перо. Потім виріжте кабачки в тонких смужках.
  2. М'ятка 70 грам вершкового масла в сковороді, і відправити цибулю і кабачки там. Поставте цибулю і кабачки до тих пір, поки цибуля покривається золотистою скоринкою.



  3. Зріжте куряче філе в тонких смужках. Додайте курку до цибулі кабачки, обсмажте 7 хвилин.
  4. Додайте сіль і перець до курки і кабачки, перемішайте все. Тепер залийте 200г сметани і викладіть плавлений сир зверху.



  5. Покрийте всю цю красу кришкою і ввімкніть вогонь. Каркас курка з кабачками протягом 5 хвилин на слабкому вогні. 515784



  6. Подрібніть часник на дрібній тертці або пропустіть через прес. Втратити твердий сир, і при бажанні дрібно подрібнити гарячий перець. р.



  7. 1 хвилину до готовності додайте твердий сир, часник і перець на сковороду. Можна прикрасити блюдо зеленню.





Джульєн з кабачками виходить неймовірно ніжним і легким. Ви можете навіть гріх і їсти це смачне харчування. Я залишаю вас відео кваліфікованої господині Галина, тому ви можете переконатися, що цей рецепт повинен бути написаний у вашій кулінарній книзі.

про:blank

Це швидко і легко. Не потрібно для дорогих інгредієнтів. Світло Джульєн не потрібно випікати або запекти протягом тривалого часу. Як бачите, все готове за принципом: вирізати і обсмажити. Добрий день і смачна їжа. Ознайомитися з вами найближчим часом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное