Хеллиські недоліки Доберманів, які не приймаються до

Різні породи собак викликають різні емоції. Найчастіше, звичайно, позитивно. Але є серйозні породи. Собаки, такі як німецькі вівчарки та Добермани, великі та інтимні, підсвідомо хочуть обійтися. Сьогодні Хочу розповісти про особливості змісту Добермана. Коли маленький Доберман з'являється в будинку, він смішний і розумний. Власники в ейфорії забувають, що така собака вимагає багато уваги і тренувань. Головне, звичайно, є дисципліною власника. Немає іншого способу.

По суті, кожен власник не має собаки, але пухнастий плід. І все ж, будь-яка собака повинна бути освічена, враховуючи час, виділити кошти на якісну їжу і подорожі в ветеринарну. Неважливо, якщо це собака або реальна собака. Поведінка пюре собак може бути легше прогнозувати, тому перш ніж ви вирішили отримати Доберман, пам'ятайте про труднощі збереження цієї породи.



Милий цуценя один день перетворюється в витончений телят. Краще не мати такої собаки в квартирі. Великі породи потребують великого простору, інакше собака буде катування, і майно власника буде повністю повною. Але це просто квіти.



Доброго дня. Дуже важливо показати собаку, який заряджається. Як тільки собака відчуває, що ви дали стручку, ви неминуче зіткнулися з проблемами виховання. І привіт, лікарі та тренери, зоопсихологи, комусь, допомога.

9954699 Р

«З цуценя дуже вроджена собака. Вона була ще маленька дівчина і стояв перед дверима на шляху до прогулянку, і нічого не може пересуватися. З першого дня вона почала відчувати себе господинею, відмовлялася спати на маті, не їсти з чаші і збити багато. До теперішнього часу (за 5 років) дуже активний, швидко він не займає, але ніколи не кинувся на людей. Я все, в тому числі і харчова, протягом трьох років. звучать голос, але не злий. Порожня в будь-якому місці в саду: принаймні на шляху, хоча б на клумбі.



«Смішний підліток, але він любить сніфу в домашніх умовах, знає, що він буде псочений, але він може зробити нічого про себе. Зниживши вуха і голову, він красить до мату, як тільки я входжу в квартиру. Вживати все і багато. Добрий мисливець за чоловіком. Він отримав все, що він хоче! Енергетика продувається зверху. Ми не маємо друзів для прогулянок, тому що кожен катує в 5 хвилинах, тому ніхто не хоче ходити з нами. Я рекомендую цю породу іншим? Це важко сказати... це трохи проблеми, але здається дуже важко.



У захисті хвоста я відразу хочу сказати, що Добермани дуже послідовні. Всі команди, які ловлять на літа. А якщо в якийсь момент ви вирішили скасувати заборону на сходження на диван і хочете захопити монстра, то смарт-дівка не призведе до очей, але буде лежати на своєму місці, до якого він був навчений як цуценя.



веб камера Активність Доберман не сидить на дивані і дивитися телевізор на весь день. Прогулянка необхідно тривалий час, з елементами підготовки. Добермени люблять харчуватися. Так що потрібно бути обережним, щоб не перегодовувати собаку. Відповідальність повністю лежить на плечі власника. Якщо ви ігноруєте бажання собаки грати і стрибати, будинок буде хаосом. І не буде вини собаки.

«У нас є Доберман дівчина, яка вся родина любить. Ми любимо її дуже багато, але вона не дилігентна собака, вона постійно хоче рухатися, бігти. До 1,5 років я постійно ховався на все, все, що сталося по всьому, ми приховали все з неї. Вона дуже любляча до нашої сім'ї, любить бути розірваним, подряпиним. Ця порода повинна бути добре смажена, ми годуємо м'ясо і яйця, щоб є блискуче пальто. Вони кажуть, що якщо Доберман є кабелем, вони дуже сердитися, і дівчата хороші, я не знаю для хлопців, але Доберман дівчина дійсно добре, навіть сусіди спокійно стикають її. Ми живемо в приватному будинку, і вона має свою ікру, і вона ходить спокійно навколо підстав. Але як зберегти таку собаку в квартирі, я не можу уявити. Коли вона була ще цуценя, ми тримали її в будинку протягом декількох місяців, так що вона була кошмаром, вона тримала блиск і постійно кричить, щоб приїхати до неї і забрати дитину, чесно.

р.

Веб-камера Dobermans отримувати разом з дітьми, незалежно від того, що хтось говорить. Вони можуть грати і захищати людські кулі, але вони ніколи не слухають своїх команд. Доберман обіє тільки власником, ніколи не виконує команди на дисплеї для розваг гостей. Тварина розумна і довершена. Ця собака для активних людей, які знають породу, які можуть правильно виготовити. При належному догляді ви отримаєте великий лояльний і лояльний друг.

8469416

веб камера Ми мали Доберман, характер не подарунок. Коли я був самотнім в домашніх умовах, я їсти шкарпетки. Він прогулявся по квартирі, як божевільний, постійно вимагає, щоб він приділяв увагу. І якщо він ігнорував, він буде захопити взуття або одяг і запустити їх. Він не виходив, якщо він зацікавився. Завжди натягуючи леш, навіть на строгому комірі. Всім я знав, хто доберманів також мав проблеми з ними. Багато Доберманці дуже «розумні» і не люблять бути самотніми, лікуючими і розслабляючи квартиру.

1 990 р.

Добермани - чудові супутники і сервісні собаки. Якщо у вас немає часу або бажання ходити і тренувати собаку щодня, ця порода не для вас. Добермани дуже смарт, вони ловлять все на льоті, і якщо ви навчите їх правильно від самого початку, то проблем з собакою не буде. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное