Як прикрасити маннерів Матері-завдяки, які помирають

«Мої мама-в-завдяки використовуються для проживання на великій нозі. Вона тепер відреставрована і вже встигла економити місяці для гарного життя. І коли виграли гроші, Наталя Івановна перейшла до нас. Вона не знає, як зберегти, через це наш сімейний бюджет страждає, пані Вадима.



Я був одружений протягом шести років, я хочу зустрітися з коханою дружиною. Я не можу сказати, що про мій маму З самого початку Наталя Івановна не схожа на щось, тому ми любимо один від одного від дистанції. Може бути, тому що я творча людина, я працюю дизайнером. Але Наталя Іванівна використовується для того, що людина повинна працювати на заводі, і побудувати будинок своїми руками, і повинна бути в змозі ремонтувати все. Я думаю, що краще платити, ніж страждати.



Після весілля переїхала в квартиру Наталя Іванова. Мати-в-одному подарували ключі до квартири Аліса в подарунок на весілля. Квартира чудова, але ми повинні витрачати багато зусиль і грошей, щоб поставити його на замовлення. Через два роки ми завершили ремонт і дихаємо зітхання рельєфу. Нарешті було приємно бути в квартирі.



Моя батько-в-правила рік назад. У цьому ж році Наталя Івановна відставила. Неважливо, що пансіонат недбалий порівняно з тим, як використовуватися для житла Наталія Іванівна. Вона не відхилялася від себе нічого. Після пенсії мама не замислювалася про те, щоб зберегти. В першу чергу вона провела збереження з чоловіком протягом декількох років. І запозичила гроші з Аліси до пенсії. й



"Більше гірше." Наталія Іванівна часто відвідала нас на чай. А потім, коли я прибув з моїми валізами, Аліса і я не знаю, що сказати. А тепер ми всі три з нас, бо мій мати-в-право вирішив, що Аліса і я побачила її. Ситуація нагрівається щодня. Наталія Івановна відчуває себе як повноцінна господиня в нашій квартирі.

Коли моя дружина і я ходжу на крупу, Наталія Іванівна представляє її список. По-перше, я дуже дратую, тому що на списку вона має дорогі шоколадні цукерки, а потім за кордоном авокадо, а також вона любить провести вечірки над склянкою білого сухого з ароматним дорогим сиром за рахунок наших витрат. До речі, ми витрачаємо три рази більше грошей на її ласощі.



На роботі затримали час, коли зарплата затримала. Ми не розраховуємо трохи і були на сухому раціоні протягом двох тижнів. Так Наталя Івановна дала мені спрощений, що я живу в її квартирі і повинна надати їй все.

У вихідні Наталя Іванова відновлює порядок в будинку. Кошик Аліса варить весь день, хоча ми завжди замовляємо доставку додому у вихідні дні. Я не можу взяти поломку від моєї матері. Ми вже обговорюємо переміщення в оренду будинку з дружиною. Так, вам доведеться подарувати чужий нижню гроші, але вона все одно буде коштувати менше, ніж підтримувати Мат-в-право. Не знаю, що вона не знайде нас. й

р.

Дивна поведінка жінки можна пояснити тим, що вона стала абсолютно без чоловіка. Розумна і симпатична. Коли вона була в гарному настрої, вона вирішила дати квартиру, і тепер змінила її розум. Варто серйозно обговорити це питання в сімейній раді всі три. Якщо Наталя Іванова вважає себе власним, а не подарунок на весілля, то встигнути виїхати. В іншому випадку зв'язок люблячої пари розпадуться під впливом зіпсованої матері. Небо хоче, що.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное