Мати-в-голові давали молодятам ключі до квартири, і вони поспішають орендувати житло

Якщо ви не змогли, батьки завжди намагаються зробити добро. Весільний подарунокй Але іноді навіть найкращі наміри старшого покоління призводять до непорозуміння і карель у родині. Особливо якщо подарунок настає з певними умовами.

І сьогодні видання. "Сайт" Історія жінки, дочка якої нещодавно одружилася. Але незважаючи на те, що мама наречених дала дітям дороге дарування, молоді люди скоро відмовилися від неї. Що сталося і можна зрозуміти молоду сім'ю?



На весілля мій чоловік голосно заявив, що він дав молодим квартирам. Все було дуже щасливим з цим рішенням, включаючи мене. Незважаючи на те, що Марія зробила подарунок тільки словами, оскільки вона відмовилася від перевизначення нічого. Я наказав, що з перереєстрацією вдасться, нехай вони живуть так, і якщо вони знову розлучаються, все відбувається ..., пише Тетяна.



«Бого мій Валя і мій син-в-право, що не доведеться платити більше за оренду, вони почали готуватися до руху. А коли приїхали на свою квартиру, Марія теж прибула. І почав «допомоги» з поселенням.

Перше, що сватя почала з вимог, що квартира повинна бути добре очищена, промиваючи все, а тільки потім принести речі. Виявилося, що вона навіть принесла побутову хімію з нею, щоб мити все добре разом з її новою дочкою-в-правом.

р.

Тоді Марія почала оглянути товари. Постільна кімната була відхилена, кажучи, що в квартирі просто немає місця. Але диван категорично заборонений на чищення, бо він «проти себе дуже нічого, пара років обов'язково прослужить. й

Дочка і син-в-права слухали всім цим, подивилися один на одного, давали їй ключі, збирали свої речі знову і повернулися в оренду квартиру. На щастя, господиня ще не вдалося знайти кого-небудь в своєму місці, вони змогли погодитися з нею на продовження оренди.

Валя пізніше розповіла мені про те, що вони не потребують таких подарунків. Вони кажуть, що вони не встигли поселитися, і мати-взагалі вже і вирішили, що робити і як робити. Що відбувається далі? Краще жити в оренду квартиру, але ніхто не навчить вас жити. А потім планують зберегти і запозичувати житло. й

698250р.

Що стосується Марії, вона була дуже відхилена дітьми. Вона виправдала тенантів. На весіллі я подав ключі молодим людям, і тепер вони перетворюють ніс. Що я хочу розповісти людям? Вона дала мені квартиру, і буде жити на зданій квартирі? вона намагалася витягти мене на її боці рогатки.

Крім того, Марія наполягає на тому, що дитяча квартира, тому зобов'язана оплатити оренду і комунальні послуги. Якщо вони не хочуть, дайте їм орендувати квартиру самостійно. Я відмітив, що так як діти не живуть там, а квартира оформлена на фургоні, після чого борги накопичуються в її назві.



Але Марія чула тільки те, що квартира була прикрашена для неї, і вона прийшла до ідеї, що моя дочка і я захотіла змусити її перереєструвати будинок. В короткий час Сватя стала дуже сердитися і впевнено, що нічого не буде написано будь-яким. Це те, що вона залишається.

І тепер я дивлюся на неї, і я думаю, що діти робили право, що вони не живуть під таким наглядом. І як можна орендувати цю квартиру, якщо вони не можуть навіть відкинути старі меблі? Похилий тільки хто буде боргом, а потім оплачувати комунальні послуги, — відображає Тетяна.



Здається, що ватя і квартира «підірвана» тільки для того, щоб мати можливість постійно заважати квартиру. молодийй Проте, в першу чергу, чоловік і дружина були досить далекими, рудентом і незалежними, щоб зробити правильний вибір. Надії, що Марія все одно зможе зрозуміти дітей та родинних відносин. Дебіт буде відсортовано якось.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное