CatalàDeutschEnglishEspañolFrançaisItalianoLatviešuLietuviųNederlandsNorskPolskiPortuguêsRomânăSlovenčinaSvenskaالعربيةفارسیעבריתΕλληνικάБългарскиРусскийСрпски / srpskiУкраїнська中文(台灣) Галина

На Піку дачу абрикос На кефірі, як навчається гіпси Галина. Змішайте всі інгредієнти в чаші з королою, вам не потрібно ніяких міксерів і блендерів. І довгий час грати з тестом теж. Все готове до одного або двох-трьох: простий, простий і швидкий. А результат - пишна і ароматична ласощі для чаю.

Цей торт можна приготувати з будь-яких ягід і фруктів, в тому числі заморожених. А якщо не додати цукор в тісто, то можна приготувати його за допомогою солі начинки.

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти млинці з абрикосами. Рецепт в сезоні!



Торт абрикос на кефірі Інгредієнти
  • 250мл кефір
  • 200 г цукру
  • 350г борошна
  • 3-4 яйця
  • 200 мл рослинної олії
  • 2 ч.л. ванільного цукру
  • 500г ягід або фруктів
  • 2 ч.л. розпушувача


Підготовка
  1. У глибокій мисці заливають кефір, додають цукор і ванільний цукор, збити яйця. Добре перемішати вінком, а потім посипати борошном.



  2. Додати розпушувач для тіста і залити рослинним маслом. Добре перемішайте тісто з вінком.



  3. Поставте знімну форму для випічки (Gypsy Galina це 26 см) з папером. Залийте половину тесту у форму.



  4. Змийте абрикоси, розділіть їх на дві половинки і видаліть кісточки з них. Покладіть половину абрикосу зверху тіста.



  5. Залийте абрикоси в другій половині тесту. Зверху викладають ще 6 половинок абрикосів, злегка посипають абрикоси з цукром. р.



  6. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 50 хвилин.



  7. Це все, ніжно. абрикос готовий. Зверху можна злегка посипати цукровою пудрою. Бодибилдерши!





І побачити весь процес приготування цієї делікатеси, дивитися відео з Галинай Всі її рецепти випускають перший раз і hurrah!

про:blank

Також я пропоную дізнатися, як приготувати чеську бабланину з абрикосами на кремі. Це виглядає як charlotte, але на мій погляд він смакує ще краще!



Цей пиріг. кефір Це повітряний, як і вниз! Величезний бонус цього торта є його простотою приготування!

Я раджу зберегти рецепт, тому що після абрикосів прийде сливовий сезон, і якщо абрикоси замінюють сливами і додають щіпку кориці, потім торт буде грати з новими квітами. ?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное