А сусід дається людині, щоб зробити серце важким, як сказав Тетяна Толстая.

Що робити, якщо ви живете поруч сусідЩо навіть поліція не може контролювати? Часті риторики, але тема більш актуальна, ніж коли-небудь. Я думаю, що кожен з нас мав труднощі з нашими сусідами в певній мірі. Сьогодні я хочу розповісти про свою чесну історію і поділитися нотами від життя моїх друзів. У серцях наших читачів я впевнений, що це крі душі буде звучати.



Поганий Сусід Дуже спокійний вечір. Я був готовий до ліжка і я збираюся до ліжка. Але тоді я почув, що музика грає дуже гучно на вулиці. Вийшовши на балкон, щоб побачити, що сталося, я бачив білу аудиторію з відкритими дверцятами, з яких звук був приходом. Я не збираюся спати.

На в’їзді, а музика в ній була посилена і підпорядкована. Я відразу писав номерні знаки (телефонуйте йому гарну звичку) і продовжував спостерігати ситуацію. Після 5 хвилин дівчина прийшла до автомобіля з в'їзду і попросила її повернути. Але, як тільки вона переїхала і зникла з двору, звук тільки посилився.



На шляху назад сусід підійшов машину знову і в цей час, очевидно, був більш переконливим. Драйвер Audi якось спробував залишити і зупинитися, ви не вірите, в одному дворі, трохи далі від входу. Очевидно, що водій не був себе, тому що це не так, як автомобіль приводиться. Він все ще потрапив у поле зору, і музика не була спокійна.

Я повільно почав варити хутро, руки годинника переїхала в одинадцять. Далі на чергі водію прийшов мій молодий чоловік, який після запиту відключати музику відразу ж під назвою «Вишукати». Тільки тепер він змінив свою думку, коли він дізнався, що я стояв на балконі, дивлячи все і одночасно роблячи відео (телефонуйте йому корисною звичкою). Виявилося, що водій і його друг сидять в машині і п'ють. Ось тут немає. Музика почала грати тихіше, але як тільки мій хлопець увійшов в квартиру, звук посилюється.

Точка кипіння Я ніколи не назвав поліцію. Але я знав, що нічого не залишилося. У одинадцятому вечору, я набрав 102. Визначено ситуацію, повідомляється номерами. Після того, як патруль прибув 10 хвилин, і два поліцейські, добре поспілкуватися з аудіо драйвером і його партнером. Чому це приємно? Як тільки поліція залишилася, після декількох хвилин музика в машині перетворилася і почала грати навіть гучніше.

р.

Це сюра, де ви безсилі. Ми вже давно закриваємо вікна, але не допомагаємо. Просто неможливий для мене, щоб закохатися в таких умовах. Не тільки вона фарширована, це також шумний. Після 20 хвилин мій хлопець сердився і назвав міліцію другий раз. Патент прибув знову, але в цей час він був поруч з пошкодженим білим аудіо близько 30 секунд. Дуже цікавим є те, що водій відвертого бункера зуміли вести переговори з нашою латвійською поліцією. Але ситуація знову трапилася. Залишилося міліція - музика почала грати знову.

Він звучав голосніше і тихіше. Підвісний бас на фоні зберіг мене від сну. Але ще більше хвилювалася думка про те, як безсилі я був. Не вдалося захистити свої права, а тепер я маю на увазі, щоб лежати.



Час, коли немає музики близько півгодини. Я думав, що це був кінець, особливо з того, що він був гідний час пізніше. У нічний час, музика почала грати знову. До двох він прозвучав 3-4 рази з перервами. А потім були гучні розмови з деякими леді. Не перебільшуючи. Я чую, що лежачи в ліжку з вікнами закритими.

Щасливий кінець не буде концертом, загорнувшись на початку третього. Я був наповнений гнівом і розчаруванням. У дворі з'явився молодий драйвер Audi. І я зрозумів, що це мій сусід, поганий сусід. На наступний день я написав величезне повідомлення в чаті нашого будинку.



У цій ситуації я йшов, що абсолютно ніхто не відреагував своїх сусідів. Я ніколи не вірю, що я єдиний в усьому будинку, який має таку чутливу мрію! І ви знаєте, що? У чат-кімнати я тільки відповів менеджера. Але майже 40 людей люблять мій крі. Як Добре, дякую вам за розуміння.

На наступний день, коли сусідський автомобіль був переїзд по дворі і я бачив його, я був запущений. Я дуже боявся бути в цій ситуації, і я не хочу бути в ній. Але здається, що це далеко від останнього часу.

Я знаю, що є тисячі таких оповідань, а іноді ще гірше! Наприклад, коли сусіди пливуть на все навколо в літровому і фігурному розумінні, сміття на власній дворі. А деякі найсолодші жінки своїми руками очищають все, бо вона хоче бути просто красивими під нею вікна.



Подруга шахти сказали мені, як вона мала шанс жити поруч з сусідами, які продають щось чітко сумнівне. Ви не знаєте, хто прийде, щоб побачити їх на ніч. Ви не знаєте, якщо ви будете чути кричу або гірше.



Концепція «поганого сусіда» має численні градації. Ми не можемо змінити людей, які живуть поруч з нами. Не вдається впливати на них навіть за допомогою міліції. Що ми робимо? Поділіться своїм оповіданням в коментарях. Я впевнений, що у вас є щось сказати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное