Як і фея, з магічною силіконовою щіткою, змащувати курчат з яйцями, замочити їх в молоці.

Свинячі куртки в сковороді Це так поширене, що це здається, якщо нічого нового може бути написано тут. Тим не менш, є ще способи здивувати навіть самих «додаткових» господині. Що саме те, що ми робимо. Ми отримали дуже цікавий рецепт!



Редакція "Сайт" Вона завжди намагається здивувати, хоча вона рідко дивує себе - добре, ви бачили його, Бог! Тим не менш, цей рецепт викликає нас справжнім захопленням. Я не бачив нічого, як це довго! Простота і вишуканість. Інгредієнти теж найпростіші. Почати зараз!

Свинячі куртки в сковороді Не просто подрібнювачі, але просочені в молоці з цибулею. Він має неймовірний ефект! Вражаєте, що ви їсти щось шашлик, хоча з прянощів тільки звичайний чорний перець. Так секрет був виявлений, і зараз повнийЯк приготувати.



інгредієнти
  • 1кг свинини для курчат
  • 2 цибулини
  • 500 мл молока
  • 1 яйце
  • 100г хлібобулочної борошна
  • 1-2 ст.л. рослинного масла (або свинячого жиру) для смаження
  • сіль і перець


Свинячі куртки в сковороді
  1. Добре промийте м'ясо, висушіть паперовим рушником і наріжте на шматочки так, щоб вийшло приблизно ті ж пелюшки. Для більш м'якості рекомендуємо знімати фільми якомога простіше.




Тепер ми повинні підготувати лука. Зніміть шкіру і виріжте її не занадто товстими половинками кілець. Поставте петочки в відповідну ємність, потім шар цибулі, знову шар петлю і так далі. Важко наповнювати котирування молоком практично накрити м'ясом. У деяких випадках може знадобитися більше молока, в деяких випадках менше. Половина літра повинна бути достатньо для всього.



Подрібнювачі необхідно лежати в молоці протягом деякого часу. В ідеалі це три години, але ви можете залишити його всю ніч. У три години отримайте пахви, час їх обсмажити. Залийте їх сіллю і перцем, панікувати в борошні і збити яйце, відразу ж поставте в нагріту каструлю. Важко обсмажити з двох сторін до розі і не забудьте приготувати улюблену гарнір!

Габаритний зображення

Думки відрізнялися від того, що ці куртки краще обсмажити: або на свинячому жирі, він є немовля, або на звичайному рослинному маслі. Ми спробували і були задоволені результатами в обох випадках. Спробуйте і знайдіть себе. смакий До речі, ви завжди можете використовувати ваші улюблені спеції - це точно не гірше!



Свинячі куртки в сковородіЗамочений в молоці і цибулю є щось божественне! Я не хочу, щоб зіпсувати найяскравіший гарнір, я буду їсти його в будь-який час! Ось ще один рецепт, як приготувати спеціальні куртки з сирною начинкою. Щиро вдячні Вам за те, що ми будемо раді вітати!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное