П'ятнадцять разів я назвав свою дочку, але не вдалося досягнути її, я вже думав її.

Телефонна розмова з батьками до Це пастка. В першу чергу ви думаєте про це не більше 5 хвилин. А потім розмова перетягується практично на годину. І якось я не хочу, щоб стати мамою, переривати спілкування, але і спілкування вже неможливе. Що ми робимо?



Дочка нашої поточної героїні Ольги Степановни визнала вихід. Правда, дуже неоднозначні і суперечливі. Жінка не забирає телефон, коли її материнські дзвінки. Чи варто це дозволити собі таку річ і чи можна вирішити конфлікт пивоваріння у людини, читати далі в статті.

Розмовляючи батькам мами, я просто відчайдушний! Так мій 33-річний дочка живе з чоловіком і маленькою дочкою в столиці. Я нещодавно відреставрував і мій чоловік і перейшов на сільську сторону. До сих пір я віддаю весь вільний час, щоб працювати в грядках і доглядати за садом. Я намагаюся спілкуватися якомога простіше з Нестю.

Моя дочка часто поодинці з дитиною. Чоловік йде на ділові поїздки і зникне на дні на роботі. Я знаю, що це подобається бути самотнім з дитиною в руках. У той же час, мій чоловік, тато Настенка, також працював на кріслі. Я хочу, щоб не знаю, що я завжди можу отримати і допомогти їй. Я зателефоную мені дочку кілька разів на день, щоб побачити, чи вони океї.



Але зовсім не сталося неприємна ситуація. Я назвав дочку 15 разів в день і вона ніколи не відповів. Звісно, що це не сталося раніше. Я майже починав упаковку, щоб приїхати до будинку Настя і подивитися, якщо все буде добре.

Але тоді я раптом отримав повідомлення від Нестя: "Ми всі права!" Чому у вас є 15 пропущених дзвінків? Я сидів на голки тут, і вона текстом мене в додатку обміну повідомленнями! Як це стало?



Я був вже борючись з нею, коли вона відключила свій домашній телефон. Ви бачите, вона не потребує йому, завжди є деякі рекламодавці і charlatans, зберігаючи дитину від сну. Знаю, я спеціально купив смартфон, щоб було простіше викликати і текст. А тепер не забираю свій телефон.

І я знаю дуже добре, що сучасна молодь не входить до всіх телефонів. Люди навіть підуть у ванній кімнаті в стільниковий телефон! Чи не Настя бачу мене так багато разів? Я ніколи не вірю! Мені болить, що моя дочка не розуміє, як важливо для мене, щоб просто почути її голос.

Звісно, після цього повідомлення я відразу набрав Настя. Не відповідав на телефон! Я просто сердився і майже кинув мій дамський телефон з вікна. Після 5 хвилин Настя ще називають мене: «Мама, що йде?» Я не маю часу говорити на телефоні. Ви знаєте, що я завжди працюю над Анюткою.



«Я хотів би знати, що ти зробив там! Не прочитайте новини? Будь-який може статися, навіть коли ви вдома. І з невеликою дитиною в руках, вам потрібно, як правило, тримати вуха відкритим. Я не запитую вас багато, просто забрати, якщо я зателефоную вам!

Дочка відразу відповіла, що вона не зацікавила новиною, кажучи, що потрібно дивитися менше телевізора, щоб краще спати. А потім Настя сказала, що вона не повинна відповісти на телефон, бо вона має багато турбот: "У загальному випадку ви ніколи не думаєте, що якщо людина не відповідає телефону на так довго, то він просто не хоче поговорити з вами?" Якщо мені потрібно, то я зателефоную собі!



Я не чекаю, що мій дочок, щоб сказати щось схоже. Я не мав ідеї, що телефонна розмова з батьками викликала стільки негативних емоцій. Я просто хотів краще... Як ви спілкуєтеся з Нестям після цього? Я відчуваю, що мені не потрібно.

У складі я розумію Ольга Степанівна і її дочку Анастасія. Батьки, як правило, хвилюватися і без неї, але це почуття посилюється, коли рідна кров далека. Важливо знайти середню землю тут. Ні один любить знеболюючий захист, тому така різка реакція Настя - емоції, які просто вийшли.



Мати і дочка повинні говорити про все життя і побудувати кордону. У майбутньому конфлікти можна уникнути. Що ви думаєте про це? Які поради ви даєте Ольга Степанівна?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное