Що тепер з начинки я не знаю, що я роблю домашній «Пломбірчик» на кремі.

Що вони роблять герметику зараз, я не знаю. Я роблю домашній начинку. на вершки. Є тільки 3 інгредієнти, я беру крем з високим вмістом жиру. Насолоджуйтеся, коли ви були дитиною. Це красива!

Після того, як ви намагаєтеся зробити морозиво в домашніх умовах, ви більше не хочете купити начинку в магазині. Смачна і економічна!

Сьогодні видання. "Сайт" Інструкція для домашнього приготування за 10 хвилинй Ми не потребуємо пальмової олії, ми?



Пломба на крем Інгредієнти
  • 500мл крем
  • 100 г цукрового порошку
  • 0.2 тп ванілін


Підготовка
  1. Виберіть жирний крем. Не менше 33% жиру, але більше можливо. 15 і 10 відсотків не буде. Залийте вершки в холодильнику.



  2. У зручній ємності збийте крем з цукровою пудрою і ваніліном. Хіппінг займає мінімум 5 хвилин. Переконайтеся, що є пишна піна.



  3. Залийте начинку в духовки або морозиво форми, якщо будь-який, і поставте ласощі в холодильник на ніч. 529830



  4. Це, смачні Я готовий до жирного крему. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як приготувати саморобну начинку в шоколаді, щоб порадувати дітей і їсти себе. Немає морозива – швидкість приготування та мінімальний набір інгредієнтів здивує вас!





Звісно, морозиво можна купити в будь-якому магазині продуктів харчування, але це набагато приємніше і цікаво приготувати його самостійно. Дуже легко і просто!

Я дуже рекомендую ласощі для цього тепла. плоскі на вершки. При бажанні можна додати варення, ягоди, горіхи або шоколадні чіпси до неї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное