Вся сім'я обмінялася звичайними квасами для полуниці, приготованими з свіжої та замороженої полуниці.

Хлібні квасолі освіжають в тридцятому вогні. Але крім цього літнього напою є безліч варіантів. Сьогодні Хочу розповісти про те, як зробити полуничний напій, який багато разів перевершує смак хлібних квасів. Полуниця квасоля виготовлена з простих інгредієнтів. І ви можете пити його після 4 днів після приготування їжі.



Я дуже люблю полуницю у всіх видах. Літні компотії з полуницею смачні, а не заморські мохіти потрібні. Ви берете пару витончених полуниці, пара яблук, малини, і ви отримаєте трилітрову каструлю дивного напою. Ну, якщо ви дивитеся, що ще ви можете приготувати смачно і охолоджувати, крім компотів, радимо спробувати цей рецепт, поки ви ще не маєте полуниці. Навіть злегка м'який, непрозора ягода підходить для ідеальної полуниці квас.

р.

інгредієнти
  • 250г полуниці
  • 1 ст. л. мед
  • 3 ст. цукру
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 5г родзинки
  • 700 мл води


Підготовка
  1. Покласти чистою водою в сковороді і кинути вимити полуницю без хвостиків в неї. Поставте горщик на плиту і доведіть воду до кипіння. Коли вода починає кип'ятити, залиште полуницю настоятися протягом 15 хвилин.



  2. Тепер процідіть полуницю через марлю. Додайте 1 ст.л. меду до полуниці. Стирайте рідину до повного розчинення меду.



  3. Додайте сік лимона до полуниці. Потім компот слід залити в флакон з довгою шиєю. Пляшка шампанського ідеально підходить для цього. Залийте компот через воронку, не забудьте про марлю, щоб процідити залишки насіння і торта.



  4. Додати деякі родзинки до рідини. Закрийте пляшку пробкою і залиште квас на бродіння протягом 2 діб при кімнатній температурі.



  5. У два дні перемістіть пляшки квасу в холодильник. Вам доведеться почекати ще два дні, щоб насолодитися освіжаючими полуничками. Ви ніколи не пробували. Насолоджуйтесь.





Я знайшов рецепт на каналі.Смачний діалог з Оленою Баженовою? Я прикріплюю відео, в якому Олена докладно розповідає про процес приготування полуниці квасу в домашніх умовах. Не продається в магазині! На своєму каналі Олени ділиться незвичайними, але дуже простими рецептами, і це одна з них.

про:blank

Ароматна полуниця квас з бульбашками злегка піни. Ой, що грація! Я зробив більше однієї пляшки квасу. І чому, по суті, «вудили»? Я отримую це сьогодні. Що я рекомендую вам. Якщо ви коли-небудь приготовили кваси для такого рецепта, діляться враженнями в коментарях. Добрий день, дарлінг.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное