Я зумів закохатися в любові, але я захоплю свої почуття і не змінився, відчуваю себе радісною гордістю в собі.

Як ви знаєте, пердят Немає нічого спільного з жінками. Я збираюся обвинуватитити про полігамі і все це. Але я можу сказати, що життя вчить саме уроки, які ми, чоловіки та жінки, якось, повинні вчитися. Це просто те, що кожен робить його різними.

р.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але нові, звичайно, бекони. Редакція "Сайт" Як впоратися з несподіваною любов'ю, щоб не покинути дружину. На основі досвіду користувача в Інтернеті.

Я не можу сказати, що це було нічого непристойного. Спочатку я просто любила перегляд її посмішки. Не тільки мене, але мене. І помітив, що вона посмішка була навіть надихнула – настрій піднімається на весь день, я працюю набагато радше. Пізніше з'явилася ця незначна незручність. Я відчував це, коли я був молодий, коли я вперше зустрівся з дружиною.



Ті, хто дивиться, посмішки і натяки, ймовірно, прослужили протягом місяця. На жаль, в якомусь моменті вона розповіла мені, практично прямо, що це було час, щоб дійти. Так, вона дуже готова. Як чоловіка в 50-ті роки я відчував трохи дивного і незручного про цю розмову. Але я зрозумів, що це можливо, щоб світити вогонь у мене.

Я майже дав. Я не мав планів для несподіваних любовних справ або будь-яких відносин, крім сім'ї. Я не збираюся розвести дружину. Однак це Відчув мене До того, що в житті обов'язково потрібно змінити щось - перспектива яскравих вражень привертала мене дуже багато.
І це те, що я зробив.

2615929

В житті і житті ми дуже рубаємо. З одного боку, це добре, коли механізм працює так плавно, що нічого не потрібно заважати. Але, з іншого боку, це романтика перших років зустрічі один одного втрачається, коли дослідження коханої людини в повному гойдалці.

З цією іншою жінкою я зрозумів почуття, але чому б я виглядав на неї, якщо я можу спробувати дивитися на дружину знову? Я був той, хто одружений 30 років тому, а потім вона здавалося мені. Чудова дівчина в світі! Я був здивований, як довго не дивився на неї, і вона змінила її образ. Я дуже сподобалося її новий зачіска.



Я припинив сказати щось на миті, почав звертати увагу на неї. Він був відвертим до мене, як добре вона виглядає і як вона виглядає. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Я знову знаходився з дружиною, і деякі з речей, які ми переглядали. Тексти пісень, а це означає: І це дійсно було віх для нас.

Тактильний контакт, привітання, люки. Я не можу пам'ятати, що ми зробили все це. Я повернувся. дав квітиМи пішли на кіно, ми пішли в ресторан, не встигли вже двадцять років. Звісно, все це плодоношення - дружина почала щелепи. Вона більше не кладе на тарілку сніданку в тиші, але б скажеш, "Хі, чоловік!" А потім з'явилася довга забута «пов'язана».



Так, в процесі я зрозуміла, що я дійсно потрібно, щоб піти, хоча спочатку я думав, що це не буде працювати. Я припинив гасити дружину, не сказавши ні. Я пам'ятаю минулого року вона хотіла висадити щось на дачі, і я сказав, що ні, чому це необхідно? Сьогодні я збираюся сказати, "Великий!" Чому?

Найголовніше. Я зрозумів, що я змінив себе. Ви можете збивати, шукати найкращі для себе, але це не дасть вам відчуття реального контролю над вашим життям, над вашими почуттями. Тексти пісень, а це означає: І любов не пішов. Тільки зараз вона не до іншої, але до її власних, рідних. Людина просто потребує свого. радість і щастяВи можете знайти його у вашій родині. Ви просто повинні зробити трохи більше нічого. й



Я не буде схильним сказати, що цей чоловік буквально врятував сім'ю, суперечить спокусі. Я не буду похвалитися будь-яким, тому що цей вибір не навіть подвиг, але нормальний імператив дорослого і відповідального особи. Поговоримо про це в коментарях. Якщо ви думаєте, що це правильний вибір або все ще варто отримати новий букет емоцій.

Не можна сказати, що ваше серце не може бути повідомлено. Але зрілі Це може зробити справжні дива. Як? В залежності від людини. Читати нашу статтю про те, чому чоловіки не залишають поганих дружин, бо вони бояться, вони знайдуть її гірше. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное