П'ятихвилинний морозиво з полуниці, від якого можна не засолити, можна їсти кілограми

У літній час ви дійсно хочете ласощувати себе як солодким, так і свіжим. В той час, як це, я зберігся з натурального ягідного морозива. На жаль, в магазинах не завжди легко знайти таку смачну річ. Чому варто звернути увагу на це? Сьогодні видання. "Сайт" Розкажи вам, як зробити полуниці в домашніх умовах.



Краса сучасного десерту в своїй простоті. Вам буде потрібно мінімум інгредієнтів, занурюваний блендер і всього 5-10 хвилин. Нижче ми ділимося покроковим рецептом, а після нього чекаємо на пару кулінарних хитрощів з редакції.

інгредієнти
  • 380г замороженої полуниці
  • 80г згущене молоко
  • 60мл тангриновий сік


Підготовка
  1. Для сорбету необхідно використовувати заморожену ягідку. Отримайте полуницю з морозильника 10-15 хвилин до приготування. Під час цього часу він трохи розтопиться, щоб вам було легше перемогти.



  2. Додайте до полуниці згущене молоко і небезпечний сік. Конденсований додасть трохи солодкості до смаку сорбету і зробить його текстурою навіть гладкою. А сік необхідний для засмаги в морозиві. Можна експериментувати з лимонним соком або іншими цитрусовими. р.



  3. Збийте масу зануреним блендером до однорідного стану. В результаті знаходиться полуниця каша, яку вже можна їсти. Але для досягнення текстури сорбету потрібно знову заморожувати вже подрібнену полуницю.
  4. Перемістіть полуничний масу в контейнер і відправте його в морозильну камеру на 4 години. За цей час сорбет буде остаточно заморожувати і бути готовим служити.



  5. Покладіть морозиво в креманці спеціальною ложкою і прикрасить сорбет з кокосовими стружками або свіжою полуницею. Це чудовий варіант для святкового десерту.


Консультації з редакційної колегії за таким же принципом можна приготувати беладоннай Просто заморожуйте його і збийте його в блендері. І згущений сік і не можна додавати. Це природний десерт з 1 інгредієнтом.

І якщо вам подобається перемішати різні аромати, зробити те ж саме з полуницею і бананами, просто перемішуючи їх разом. Ідеальний сорбет бананової полуниці може бути переданий дітям, так як не існує зайвого цукру, ніяких консервантів і стабілізаторів.





Якщо ви плануєте варити свінгери Для гостей, діляться крутою ідеєю. При подрібненні полуниці до каштанового стану розташуйте масу не в одній ємності, але в силіконовій склянці цвіль або спеціальних морозива пресформ. Спред морозива рівномірно і відправити його на морозильник. В результаті буде готовий порційний десерт.

Ви можете додати молочну нотку до морозива. Потім замініть сік маргіну з регулярним молоком або вершками. Але не переборщити його, зберігаючи однакові пропорції. Я знаю, що деякі господині додають желатин в сорбет для поліпшення його текстури. Однак я думаю, що це непотрібно. Що ви думаєте?

Габаритний зображення



Додайте його, ви хочете зробити цю неймовірну полуницю смачною? Я впевнений, що ви знову повернетеся до цього рецепта. І якщо ви вже підготували щось, як це, обов'язково поділіться фотографіями морозива в коментарях. Я чекаю!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное