Американський друг присмачений мій фарширований перець вперше, його реакція змусила мене сміятися

Як довго ви думаєте про те, як годувати гостей, які приходять далеко від того, щоб залишити гарне враження національної кухні? Ви часто знайдете себе, шукаючи рецепт, який не дуже дорогий і смачний одночасно?

Якщо відповідь на обидва питання було так, ця стаття для вас.

Сьогодні ми розповімо про один з найсмачніших і бюджетних страв російської кухні і ділимося порадами, які допоможуть вам приготувати краще, ніж будь-який шеф-кухар!

Коли мій американський друг вперше відвідав нашу країну, я відразу дав йому гастрономічний квест. На перший день ми пішли майже десятка кафе. На наступний ранок Оскар оголосив, що він хотів би спробувати деякі традиційні домашні страви.

Рішення про те, як будь ласка, шановний гість прийшов в блимку очей. Після запиту я відразу відповів, що хочу лікувати його фаршировані перці.



Оскаржився, як приготували їх. Виявилося, що перець з начинкою досить популярна страва в Америці. Тільки там вони готують дуже по-різному.

Перша відмінність - заповнення. Якщо ми в основному використовуємо тільки рис, фарш і цибулю, то наші іноземні друзі, перці з цілим господарем інгредієнтів. Друга відмінність - це спосіб приготування перцю. Америка випікають перці, не туш їх. А третій - це те, що в Америці вони подаються як закуска, тоді як в нашій країні вони вважаються повноцінною стравою.



Як для дегустації мого приготування було дуже успішним. Реакція Оскара зробила мене сміятися. Починався читати мене не скажеш про таку приголомшливо смачну страву.



Оскар вирушив додому з докладним рецептом класичного фаршированого перцю в слов'янському порядку. Я також писав кілька особливостей приготування цієї страви для нього, щоб вона була можливість повторювати з точністю блюдо, яке було так багато його смаку.

Я хочу поділитися з вами.

Особливості приготування фаршированих перців
  1. Щоб приготувати таку страву, краще використовувати м'ясний болгарський перець. Так страва буде мати більш насичений смак.
  2. Перед укладанням перців у сковороді, великорізних цибулю і моркви слід укласти внизу. Овочева подушка подарує аромату страв і допоможе уникнути горіння перців.



  3. Виберіть перець для начинки повинен бути однаковим розміром, інакше вони будуть варені нерівномірно.
  4. Поцілунки повинні бути тушковані на повільному вогні. Заварювання свіжих овочів займе 30 до 35 хвилин. Але заморожені перці займе трохи більше часу - 50-60 хвилин.



  5. Якщо рис використовується для начинки, необхідно додати його до фаршу тільки після кипіння крупи до напівготовності.
  6. Для чого кольору краще взяти перець, після чого будь-які фрукти можна використовувати для цієї страви. Варто лише врахувати, що під час термообробки гіркота зеленого перцю, а також солодкуватий смак червоного, не зникне в будь-яку точку.





І в кінці я хотів би додати важливу нагадування для тих, хто любить заготовляти домашні напівфабрикати. Перед тим як відправити упаковані перці в морозильну камеру, необхідно остудити їх в звичайний холодильник. Так сумочка з заготовками не буде збиратися снігом.

Як зробити фарширований перець? Чи існують спеціальні секрети для їх приготування? Ми будемо вдячні за те, що ви поділитеся досвідом у коментарях!

У той же час ми хочемо, щоб вам було гарним днем і сказати, доки ми знову зустрічаємось!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное