Відсвяткував День народження, послухав його з питаннями, чому він робив це.

Питання сучасної людини частіше піднімається. Святкуванняй З одного боку, це чудова причина, щоб мати хороший час з близькими, весело і бути в прожекторі. Але з іншого боку, щоб оформити свято не завжди бажано. Чи варто перетворювати день народження в свято для всіх?



День народження припинило свято для мене в дитинстві. Я пам'ятаю, як мій батьки і я хочу відвідати один з наших родичів кожен раз. Табличка, наповнена ласощами та половиною осіб за ним. й

«Жіноча клапа на кухні, натерти склянки і розглянути, чи достатньо ріжуча для всіх. А чоловіки розповідають жарти, сперечають про політику та амбулаторно доходять до пляшок з сирим змістом, згадують Ольга.



Ми проїхали в 90-ті роки, коли приготувавши себе смачними і незвичайними стравами вже рівними до свята. І хоча ці дні давно пішли, і зараз немає необхідності вражати інших зі святом, але схожа картина я бачу сьогодні.

«Що молодий мама змагається з матірами, такими як її. Поспішайте влаштувати дитину найяскравішим святом, дайте найдорожчий подарунок, доведіть гостей в кращий ресторан. І хоча дитина не хоче, але батьки мають свою думку. І вони вважають, що їх обов'язок мати бенкет.



«Друг шахти подає свою родинну картоплю та пасту на будні дні. Але на святах заходять до дорогого ресторану. Я дивився, якщо замість лосося карпаччо, краще їсти свіжі фрукти і овочі щодня. Чи краще розподіляти бюджет навіть? Подумав, що це не краще. Так, за її словами, «подруги будні, а свято – це свято. й



«Здавалося б, що щасливі і розумні люди не влаштовують ці стійкі свята. Для них кожен день - це свято. А день народження не вибивається з загального фону або через смачну їжу або через гучну музику. Якщо свято знаходиться у людини, то йому не потрібно створювати зовнішній контраст на день народження, Ольга сказала.



Заява Далаї Лама тут досить пт, заява Далаї Лама, яка колись заявила, що власне Він не святкує день народження.й Чому? Через цей день не відрізняється від інших.

Крім того, цей духовний лідер вважає, що кожен новий день також є своєрідним днем народження. Коли людина прокидається вранці, все нове і невідоме. І тут потрібно спробувати зробити цей новий день приносить щось велике і важливе для людини, щоб він жив для себе.



Звісно, немає нічого неправильного з тим, що людина влаштовує свято, яке він користується. Але варто змусити зробити це на день народження, щоб здивувати всіх яскравим і незвичайним святом?

Ви відзначаєте свій день народження? Розкажіть мені в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное