Як Німецькі принципи життя відрізняються від наших і чи варто їх прийняти

У мене є друг. Її ім'я є Brigitte. вона з Німеччини. Ми почали спілкування багато років тому в Інтернеті. Я написав, щоб дізнатися європейський спосіб життя і практикувати мій німецький. Брігітте відповідав, щоб приєднатися до російської культури і покращити її російську мову.

З тих пір вона відвідала мене кілька разів. Ми регулярно розповідаємо та обговорюємо різні теми життя. Особливо цікавим є обговорення пріоритетів німецьких та російських жінок. І вони можуть бути досить різними.

р.

Для багатьох слов'янських жінок людина може бути як метою життя і засобом її підтримки. Німці, людина ні. Перш за все, він друг і супутник, з яким можна поділитися секретом.

Але варто сказати, що німецькі жінки не поспішають одружитися. Поки наші студенти вже народжуються своїм чоловікам, їхнім німецьким «сестрам» воліють життя для себе, не відмовляючи автопарків.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з Гамбургом City-Lifestyle (@hamburgcitylifestyle)



Не секрет, що багато наших жінок марафон, навіть якщо вони просто повинні піти в наступний магазин для хліба. Попри те, що до мене звертають увагу і розглянули мене красивими, - вважає Слав. Німці будуть переплановані, щоб привести брови і піти в супермаркет в спортивні штани. Для них пріоритет – природність, модерація в косметиці та природна краса. Чоловіча думка про зовнішній вигляд не грає такої значної ролі.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Автор: Петра (@petersenpetra3)



Ситуація схожа з одягом. Незважаючи на те, що це показник стану, ніхто не представить їх багатство. Кожен купує одяг на основі доходу. Так дорогі сукні, взуття або хутряні пальто на кредитних звуках не менше шавлія, ніж «ого жаху, я вийшов нефарбований! й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

A post shared by Anglican Arctic пригода (@anglicanarcticadventure)



Європейський спосіб життя має на увазі себе самолюбство. Це виражається в здоровому способу життя, правильне харчування і самодогляд. Якщо людина здорова і весела, то зовнішній вигляд зберігає свою природну красу. За допомогою виразу цієї любові жінка відчуває себе незалежною і цілою. Тим не менш, якщо вона забезпечує себе.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з Гамбургом City-Lifestyle (@hamburgcitylifestyle)



З моменту шлюбу не є метою в житті німецьких жінок, самореалізація настає. Це може бути кар'єрний успіх або особистий досягнення. Найголовніше, щоб стати кимось, хто знає і любить свій бізнес, при отриманні гідної заробітної плати. Тоді ми можемо сказати, що життя було успішним. І тільки після побудови особистого фундаменту можна почати бажану сім'ю і дітей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з Гамбургом City-Lifestyle (@hamburgcitylifestyle)



Щоб відчути себе спокійним і впевненим, жінки в Німеччині захищають конфіденційність свого життя. Відповідайте особисті питання друзям, але вони не поспішають поділитися проблемами. У той же час вони активно підтримують громадський контроль (наприклад, проти насильства в Україні). Так поняття приватних кордонів не дуже зрозуміло в словах Brigitte.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з Гамбургом City-Lifestyle (@hamburgcitylifestyle)



Якщо слов’яни часто несуть і емоційні, то німці більш самодостатні і рудентні. Я повинен сказати, що це пов'язано з великим різноманіттям чинників, про які можна писати окрему статтю. З`ясуйте, хто краще не має сенсу. Ми різні, але іноді ми порівняємо між собою.

Що означає європейський спосіб життя? Які відмінності між слов’янами та європейцями?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное