Я пам'ятаю, коли я був дитиною, мій бабуся не дозволяв мені їсти більше двох яєць в день, але скільки я можу я дійсно їсти?

Ви знаєте, Скільки яєць може їсти на добу?? Цей продукт займає одне з основних позицій в раціоні більшості людей. Від неї готують поживні сніданки, додають в випічку та інші страви. Але мало хто думає про кількість курчат в раціоні. Сьогодні видання. "Сайт" Він намагатиметься розібратися!

3610Р. 4200Р.

Курячі яйця - універсальний продукт тваринного походження. Містить майже всі незамінні амінокислоти, вітаміни (особливо вітамін А, В, В12), жири, селен. Яйця мають набагато більше біологічного значення, ніж м'ясо, риба, молоко і сої. Ось чому 94%!

Однак така велика кількість переваг не робить цей продукт однаково корисним для всіх. Крім того, Міністерство охорони здоров'я рекомендує зменшити споживання яєць до 1 штуку в 2 дні. У Сполучених Штатах, 1 яйце в день більше, ніж достатньо.



Справа в тому, що курячі яйця містять холестерин. Після вживання одного жовтка ви вже отримаєте більше половини норми в день (300 мг) - 185 мг. Кожен знає, що високий рівень холестерину є причиною багатьох серйозних недуг. Щоб потрапити в цю середню землю, краще їсти не більше одного яйця в день.

Ця тема була досліджувана і по всьому світу. Однак потрібно розуміти, що захворювання, пов'язані з високим холестерином, не з'являються тільки через яйця. Це впливає на величезну кількість чинників. Наприклад, як людина їсть і який спосіб життя він веде.



Крім того, люди не їсти яйця тільки в чистому вигляді. Більшість напівфабрикатів, солодощів, різних соусів і м'ясних продуктів містять яєчний порошок. Важко людина, яка сидить і розраховує, скільки яєць в цілому він ate сьогодні.

Кількість яєчних норм досить розмиті. Вони також говорять, що якщо людина здорова і не має схильності до збільшення поглинання холестерину, то можна їсти навіть стільки, як 3 яйця в день. Я не знаю, чому. Але це, звичайно, кожен вибір. Основні умови харчування протягом всього дня. Це відноситься до балансу білків, жирів і вуглеводів.

Вважається, що рівень холестерину безпосередньо залежить від кількості продуктів харчування, що містять його. Але це не про людей. Ми не як чутливі до здорового холестерину як кроликів.



Наше тіло є дуже розумним механізмом. Печінка виробляє близько 80% холестерину, необхідних для нормальний жировий обмінй Якщо ви починаєте їсти більше холестерину, ваша печінка просто порізати на її виробництві, щоб зберегти баланс.

Значно збільшити рівень холестерину може продукти, які містять насиченийй Наприклад, всі жири тварин, жирні м'ясні продукти, пальмова та кокосова олія, швидка їжа та кондитерські вироби. Варто думати про зменшення споживання цієї їжі. Є дуже мало таких жирів в яйцях.



Не дивно, що іноземні дієтичні вказівки поступово перестають говорити про те, скільки яєць дорослий може їсти на добу. Але норма насиченого жиру залишається в базовій категорії.

Яйця можна приготувати різними способами. Залежно від сумісності продуктів можна поглинати більше цих або інших речовин з яєць. Наприклад, свіжий овочевий салат з вареним яйцем є відмінним тандемом для поглинання вітаміну Е. І яйця в поєднанні з бобовими жирами зроблять холестерин менш всмоктується.

Але обсмажування яєць в олії краще відмовитися. Під час варіння в ній з'являються транс жири. Це підвищить рівень холестерину ще більше. Якщо ви дійсно любите смажені яйця, використовуйте непристойну каструлю для цього.



Отже, давайте підсумувати. Є різні рекомендації щодо споживання яєць на добу. Від 1 до 3 штук. Однак краще подбати про харчування в цілому, а не орієнтуватися на тільки один продукт. Дізнайтесь про здоров’я та здоров’я!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное