Як приготувати худий торт з чорносливом

Коли я дізнався рецепт цього торта, я сміливо назвав його «бюмовий пиріг». І це не так, що це погано, це красиво, це просто не багата інгредієнтами. Але це більше переваг. Цей простий худий торт міцно вкорінений в нашій сім'ї, тепер я запікаю його про і без нього.





І вночі. "Сайт" Поділитися цим простим з вами. романшй Крім слив, тільки пара інгредієнтів...

Прутовий пиріг Інгредієнти
  • 250мл свіжовареної кави
  • 100 г чорносливу без насіння
  • 100г горіхів
  • 2 ст. меду
  • 100г цукру
  • 1 ч.л. соди
  • 250г борошна
  • щіпка


Підготовка
  1. По-перше, зробіть міцну природну каву і штами.



  2. Додайте мед і цукор. Стирати до повного розчинення.



  3. Промийте чорнослив і розріжте їх дрібно. Подрібнити горіхи. Змішайте їх в одну миску і додайте щіпку солі. р.



  4. Додайте розсіяне борошно і перемішайте все. До цієї суміші додайте каву і добре перемішайте. Тест консистенції виявиться як товста сметана. Що потрібно для нашого прекрасного торта!



  5. Тепер залийте тісто в форму і запікайте 40-45 хвилин при температурі 180 градусів. Перевірити готовність зубцем. Готовий торт можна залити плавленим шоколадом або посипати цукровою пудрою. Але навіть без цього він хороший. Це чай! 7697568





Дуже смачний торт. Завдяки чорносливу і горіхам, вона виходить дуже ароматним і ніжним. Випічка на свята і так само, як. Офіційно це мій улюблений пиріг!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное