Яскраві квіти в церковному рецепту глазурі і дізналися, щоб зробити квіти на локони, які не поширюються.

Великоднє оформлення торта - це мистецтво. Я хочу, щоб виглядати красиво. Дуже розчаровує, коли глазур на шторках поширюється, і ювелірні вироби втрачають свою презентацію. Сьогодні ми розповімо, що ви можете використовувати для того, щоб уникнути подібних проблем. Желатин глазур і квіти з середземноморської кухні є запорукою успіху.



Почнемо з глазур'ю. У цій статті ми поділимо дуже простий рецепт з желатином. без яєцьй Перевага полягає в тому, що така глазур не розсипається і не зливається від штор. Дуже красиво і привабливо виглядає - як з картини. Так ось рецепт.



інгредієнти
  • 5g желатин
  • 25+50г води
  • 125г цукру
  • щіпка
  • барвники, аромати на волі


Підготовка
  1. Спочатку замочити 5 г желатину в 25 г холодної води.
  2. У невеликій сковороді або в сотейнику поєднують 50 г води і цукру. Відправте до плити на середній вогонь. Постійно помішуючи, довести до кипіння. Цукор необхідно повністю розчинити.
  3. Додаємо гомілки желатин до гарячого сиропу. Стирати до повного розчинення.


  4. Прохолодити сироп до кімнатної температури - це можна зробити за допомогою льодової бані.
  5. Збиваємо сироп з міксером на середніх швидкостях. Як збити сироп, відбілити і збільшити обсяг. На цьому етапі можна додати барвники або аромати до смаку. Важлива точка: Чим довше збиваємо глазур, тим густіше він стане. Якщо ви хочете створити акуратний ковпачок без витоків, то збийте його довше.


  6. Якщо ви переборщити його, то затемнення отримує занадто товсту.Не хвилюватися, ситуація може бути виправлена. Просто покладіть стейк на невеликий вогонь буквально 5-10 секунд, активно помішайте. Досить зробити глазур трохи більш рідкою.
  7. Необхідно наносити глазур тільки на повністю охолоджені коржі. Не спекотно.




Спочатку глазур дуже липкий, схожий на розплавлений зефір. Необхідно повністю висихати. зй Наступного дня, миття буде щільно приклеїти на манжетах і не липнуть. Добре ріже ніж і виглядає дуже акуратно.



Для більш чіткості ми додаємо відео:

про:blank

Ну, тепер давайте до кінцевих штрихів. Щоб зробити красиві квіти для тортів, ми будемо використовувати цей рецепт Swiss meze. У статті детально описано, як приготувати крем. Звичайно, нам потрібні кулінарні пакети та спеціальні насадки для формування квітів: «маленькі вигнуті троянди», «листі» та інші на свій розсуд.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Коржи, Первомайські торти (@tortiki_korzh)



Ось ще одне відео, яке показує вам цвітінняй Тут головний творчий настрій і маленька фантазія.

про:blank

Просто подивіться, як виглядає чудовий декор середземноморської кухні:

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@vera__baker)



Я не можу чекати, щоб випікати торти з мамою і придумати цікаві варіанти декору. Ви можете отримати стільки натхнення від фотографій та відео. Я сподіваюся, що ця стаття надихне вас варити. Бажаю вам смачно і вишукано!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное