Грям матері, що дасть сина начинки з дочкою

Кожна мама хоче бути кращим для своїх дітей. Життя, робота, молодят. На жаль, діти самі іноді крокують на одній граблі. Наприклад: розлучення Він не зробив ніяких висновків і зробив однакову помилку. Що таке?



А життя йде, і ставлення до рідної людини поступово змінюється. Батьки відчувають себе розчарованими, і діти просто відступають від них. З іншого боку, який є для цього, бо кожен має своє життя.

Так сталося, що в моєму віці мій син припинив розмову до мене. І він злодий син. Наймолодший, дякуємо Богу, чудовий. Допомагає мені, не забувати. Але ось старший. Він знайшов невірний партнер в житті, вірити мене, неправильний.



Після армії, Олег негайно зустрівся з майбутнім дружиною, Олей. Наше місто невелике, тому кожен знає про це. Я особисто не знаю Оля, тому на зустрічі лікував своє серце. Я заклав столик, очищав будинок, як правило, спробував залишити тільки позитивне враження. І ця дівчина прийшла з ясеною і жарозниженим поглядом. Про все, що сталося.

Я не скажу, що наша родина багата, тому це Ольга почала знайомства з Олегом за гроші. Моя друзі сказали мені, що вона має погану репутацію. А що вона мала величезну кількість чоловіків, і що її батьки давали на неї, і інші речі. Тексти пісень, а це означає: Я бачив його своїми очима. Я не здивував цей «глорі» за нею.

р.

В місяць я дізнався, що вже надали заявку на реєстраторський офіс і просто чекаю на весілля. Юнайтед: До речі, її сторона оплачується для цього всього свята життя. Виявилося, що її батьки є нормальними людьми, але з характером своєї дочки нічого не обійтися. Все, що я хотів би зробити, щоб мій голова симпатето.

Так, сімейне життя. З одного боку я був щасливим для мого сина. Нехай він буде. Це не так. Але з іншого боку, ви знаєте, я мама. Здавалося б, вистачить грошей, але з життям все було значно гірше. Дочка-в-завдяки принципово не очистила, варила щось схоже на розсипані яйця або навіть замовлену їжу в домашніх умовах. З цієї причини були кварелі, мій син прийшов до мене, щоб охолодити. Він сидить, заспокоїти, і знову до дружини. Любов, очевидно.



Але життя не казка. Це не може тривати довго і вони розлучаються. Не було 6 місяців. Я побачила біль в очах Олега, але я не допомогла йому. Потім він почав знімати, закрити себе, і я безпосередньо відчував тонізацію ниток, що зв'язує нас як матір і син.

Це коли я вирішив допомогти. У мене був друг з дорослою дочкою. Дівчина розумна, хороша. Я вніс її до Олега. Здавалося б, це допомогло йому. Почати ходити разом, спілкуватися. Виявилося, що вони виглядали на багато речей з одного кута. Хоча мій син не бачив мене частіше, я був дуже щасливий для нього.

В цілому, він вже займався, але Ольга ткала на горизонті. Як сніг на голову. Зателефонував, прийшов, щоб зустрітися. Хлопці Дупа
Через кілька днів він сказав, що дівчина практично живе з тим, що вони не були хорошим матчом. Я вже уявляв дівчині своїх онуків.



Через кілька тижнів вони знову подали заявку на живопис. Пам'ятайте, що гальма знову. Так, Оля заявив, що вона змінила, що вона стане кращою дружиною і розуміє всі її минулі помилки. Але я не вірю її. Недавно мій син назвав і на телефоні «запалений» мене. Він знав, як я відчував про свій вибір і тому він не хотів мене бути сумним на весілля знову. Так він проти мене приїжджає до партії.



З одного боку, я не буду йти. З іншого боку, я вже бачу, як це закінчиться. Так мій син змінив мене. І хто? Жінка, яка зламала своє серце. Хто розчарував своїх батьків своєю поведінкою. Я думаю, що це страшно. Ви не можете сказати, але я думаю, що я тільки один син пішов. І живий.

Так, як це буває занадто. Помилки Олег вимагає часу, і він усвідомлює все. З іншого боку, через деякий час людина може нарешті відходити від матері. Але що буде вибрати?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное