Смузі в спортивному автомобілі приносить домашній пололок, але не потрібно його обсмажити

« » » » » » » » » » » » » » »Поллок в вершковому соусі Дуже смачний і ніжний, що я не можу навіть заповнити холодильник! Мин оцінив тільки серра, тепер тільки він просить, — так захоплено ділиться враженнями сусіда Маша з квартири навпроти. Я пам'ятаю, що підлокіт є морською рибою, яка чудово підходить для всіх видів виразок і абсорбентів. й



Більше або менше запам'ятовує те, що є до чого, я приносив цей рецепт до мого улюбленого видання. "Сайт"й Що ви думаєте, дорогі колеги, варто варити? Полок, він просто рибка, тільки обсмажений смачний. Не потрібно смажити, інший принцип. Я погоджуюсь, що принаймні ви повинні спробувати це!

Весь секрет, як я розумію себе, лежить в вершковому маслі, який бере участь в кулінарії. Звісно, я нічого не чув. У магазині немає полок, тому я купила кілька змійних туш. Я думаю, що це ще краще. Я рекомендую вам поставити фартух і зробити це швидко!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@fishopt_vl) - Інтернет-галерея ексклюзивних предметів інтер'єру



інгредієнти
  • 900г pollock (Я купив кілограм)
  • 2 цибулини середнього розміру
  • 40г вершкове масло
  • сіль і перець


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Марта (@kuhnya_s_martoy)



Поллок в вершковому соусі
  1. Здається, що за кількістю інгредієнтів ви вже можете зрозуміти, що нічого складного очікується. Робота в полозі. Потрібно підрізати плавники і перевірити те, що на стрічках. Фіни краще знімаються з ножиць.
  2. Промийте тушки добре і виріжте звичайними однаковими шматочками. Ви можете бути будь-яким розміром. Нехай це буде меншим, нехай це буде більше, нехай це так! Перегляд цього повідомлення в Instagram


(@forshmak79)



Ми рекомендуємо додавати спеції безпосередньо перед тепловою фазою, краще регулювати пізніше. Кращий костюм. сіль і перецьЗвичайно, ми не завадимо використання інших спецій. В той час як риба забирає трохи, покласти каструлю на плиті. М'яко вершкове масло і бруньки напівкруглих цибулю близько п'яти хвилин. Покладіть цибулю в підходящу каструлю і залийте туди масло. Можна додати щіпку солі.



Цибулю необхідно сформувати своєрідну подушку цибулі; покласти на неї шматочки риби, як і не вогонь. Відмінно, якщо це козак з товстими стінами, які рівномірно розподіляють температуру. Як відварюється, на невеликому вогні, потемніться на десять-п'ятнадцять хвилин. Дядько!

Не існує точки додавання води. Тим не менш, сусід Аун Маша сильно проти цього. Цибулю самі подарують велику кількість рідини, а в поєднанні з рибою і спеціями принесуть ніжний гравір. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Якщо ви знаєте, як поліпшити все, то напишіть про це в коментарях!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@mir_pp_ya)



Поллок в вершковому соусі Це так смачно, що я вирішив спробувати це знову! На курсі вирушають різноманітні морські рибки, завжди хочуть досягти найкращого смаку. Обов'язково погляньте на цей рецепт, як зробити короп в східному порядку, і, до речі, масло також використовується тут! Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное