Я хочу зустріти чоловіка з дітьми якомога швидше.

Якщо жінка перебуває в нерівному порядку, Хочу залишити чоловіка.Так було дійсно щось з звичайного. Так, під настрій, який може прийняти рішення про таку річ? Точно. Але, як кажуть, нечистий криється в маленьких речах, а потім потрібно вчасно побачити, що чекає вас. Що відбулося в нашому абоненту.



Редакція "Сайт" Запитайте на допомогу від хороших людей – допомогти з порадами! Жінка була в дивній ситуації. Ймовірно, що її рішення неприпустимо. Або зробив це правильно? Ось її лист. Тексти пісень, а це означає: Ми приймаємо його буквально.

Після того, як мій чоловік зробив тост на нашій однорічній вечірці з дня народження дочки, я не мав вибору, але залишити таблицю і записати. Я назвав наступний день і попросив його думати. Але маю серйозні сумніви. Для того, що в його розумі людина зображує, що у нього язика має. Так він дійсно думає, як він говорить.

4622.

Це мій другий шлюб. Перший закінчився трагально. У мене є тільки один син пішов і я вдова. Рома здавалося мені надійним, серйозним. Але найголовніше, він прийняв сина і лікував його дуже добре. Продовжити протягом декількох років, поки я був вагітним з ром. А потім щось пішов неправильно.

Здавалося б, що народження дочки потрібно лише об'єднати нашу маленьку, але міцну сім'ю. Я помітив, що мій чоловік змінився. Він був, якби він охолодився з сином, і тепер більшість всіх бажав бути з його малюком. Його обличчя продемонстрував на день народження, коли його дочку був рік.



У нас є багато гостей, багато подарунків, батьків. Коли Рома почав робити тост, він сказав, що це перше реальне свято в нашій родині. Бажаю дочку щастя і підтримки. І раптом хтось запитав про Данила. Так, він ваш син, теж.

А потім Ром з'явився. Він сказав, що Даня не був сином, і що, як тільки він був вісімнадцятий, він відправить його додому. Він був витяжний над власним батьком, кажучи, Ром, ви тепер знали, що ви збираєтеся, як ви могли б сказати, що? Моя людина, здається, стає ще більш збуджена.



Він побачив, що Даня не була сина. Тексти пісень, а це означає: Якщо я не спробувати. Я не маю ніде, щоб піти в будь-який час. І так, що я не турбую. Я слухав його всім. Відчув, як я був у холодному душі. Коли він закінчився, я мовчазно пішов на стіл і пішов в пакет. Я не гона. Приїжджайте, Рома! Що таке пліт?

Я хочу залишити чоловіка Спочатку його сестра прийшов до мене, вони скажуть, Алла, подумайте про це. Тексти пісень, а це означає: Він просто відвертий, так що він туттичний. Не брати його особисто. Де ви йдете? Я не можу допомогти. Він мій чоловік, і якщо він каже, що він дійсно думає так. Я збираюся до батьків. Ми разом. Повернувшись до нас Але я думаю, що він і Рома буде говорити про це.



Що ж ніч я пішов до батьків. Ром не схожий на те, що сталося. Я почав дзвонити вранці, кажучи, що сталося. Я сказав йому, як це було і чому він буде тільки бачити Дашка у вихідні. І він не повинен дати Дану на всіх. Ми з нашими батьками, і ми з радістю.

Через тиждень, великопаранти Данила, батьки першого чоловіка, сказали, що наша колишньоя квартира була в нашому розпорядженні. Вони не продають, і протягом декількох років живих тихих орендарів. Так ми можемо знову переїхати, і вони зроблять їх краще. І Дашка тепер їх бабуся.



Рома хоче повернутися, вже апологізовано, і я думаю, мені варто? Я повинен бути навколо чоловіка, який збирається кинути сина, коли він росте? Я повинен бути навколо когось, хто вважає, що я збираюсь на «сніф»? Я не знаю ні. Покажіть мені, добре людей, що робити? Ще місяць до розлучення. й

Цього разу ми не дамо моральну оцінку того, що відбувається. Повідомляємо, що ця історія неприємна для нас. Ми очікуємо, що Ваші поради в коментарях. Будь ласка, покажіть ці люди, що краще для них робити зараз? Що б вони були. Ваші діїВи в ситуації, як це?

р.

Якщо жінка перебуває в нерівному порядку, Хочу залишити чоловіка.Так було дійсно щось з звичайного. Час молитися. З`ясуйте, чому не варто боятися розлучення. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное