Я живу з дружиною «додатково», заробляю багато грошей, але я вже не радий про це.

Тепер не дивно, що жінка забезпечує сім'ю. Нерідко батьки залишаються для виховання дітей, а мати, означають, будують успішну кар’єру. Тільки коли дружина вирішує все в сім'ї, це не завжди мирний і спокійний. Що б не було, чоловіки хочуть залишатися в сім'ї, і не можуть суперечать новій соціальній ролі решти-будинкового батька. Таким чином, вони часто пригнічують психологічно за успіхом своєї дружини.



Моя дружина і я був разом 13 років. Я 43 роки, Маша скоро буде 40 років. У нас є три дітей, одна дитина з першого шлюбу Марії, і два народилися в шлюбі. В цілому, ми живемо добре, Маша працює для великої компанії і в даний час забезпечує сім'ю. Я працював перед тим, як діти народилися, і після того, як вони прибули, я залишився вдома, щоб Маша могла побудувати свою кар'єру.

р.

А тепер вона успішна бізнесмена, і я безробітний батько багатьох дітей. Я не можу це зробити. Не було інтимних відносин з дружиною протягом тривалого часу. Вважно боротися, але я можу відчувати, як мій зв'язок з дружиною змінився. Я не знаю, що робити, розлучення не є варіантом, діти все ще дрібні, говорить Олег.



Психолог Інна Хамітова говорить про те, що сім'я є спільною справою подружжя. Ви не можете поділитися перевагами та відмивати один одному для відтворення різних ролей у сім'ї. Чоловіки, як правило, стануть героям-віннером, заробітком в сім'ї. Але немає нічого невірного з тим, що цей обов'язок здійснюється дружиною.



По суті, що Олег не вірить, що просування дружини і її успіх на роботі є його заслугою. Поки його дружини робили кар’єру, Олег піклувався про своїх дітей і тримали замовлення в будинку. Це великий внесок у сім’ю, але Олег не розглядає турботу про дітей, які займаються бізнесом. Ймовірно, його дружина звикає його перебування в домашніх умовах замість того, щоб заробити гроші.



Важливо для обох подружжя зрозуміти, що вони роблять те, що вони можуть для доброї сім'ї. Подорож до психолога або простої розмови серця може врятувати ситуацію. Романтика в відносинах часто втрачається через небажані погляди людей. Маша повинна розуміти, що без підтримки чоловіка вона не могла досягнути таких висот на роботі, а замість того вона могла сидіти вдома і подбати про дітей.



Ми всі ми маємо амбіції і бажання досягти чогось в житті. Часом зміни соціальних ролей можна заплутувати, нічого не виправда. Ви повинні дізнатися, як знайти вихід з нової ситуації. Коли людина навчається адаптуватися до нових обставин, стереотипів і сумнівів не завадить йому відшукати щастя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное