Я вкус мій ліктя, мій син вирішив марити жінку, яка 7 років старше його.

Цікавий час життя. Що вчора, як правило, неприпустимо і з погляду раптом починає бути реалізовано і проявляється. І, таким чином, що ви не думаєте про мету. «Я одружився і ти, мати, прийняти його.» Чи варто забувати, що дочка-в-права 7 років і дочка-в-одному має дітей?

Історія життяВи дізнаєтесь більше про те, що ви дізнаєтесь про інші рішення та дії людей. Тексти пісень, а це означає: І це добре для вас! Навіть якщо ви не очікуєте його на всіх.



Діти дочки-в-прави Галини Нікіфоровна, які підняли сина самостійно, чекали, поки він вступив до університету, і пішли працювати в Португалії. Я хотів купити квартиру і машину. Усе добре пішов: мій син навчився, моя мама працювала. Але один день в розмові Атем сказав, що він хотів отримати одружений. Але жінка, що говорить про 7 років старше його. Крім того, вона має два діти: дівчина і хлопчик. Мій син тільки 22 років.

І відповіла, що вона сильно проти неї. Але Артем заявив, що він вже дорослий, і має право самостійно приймати життєві рішення для нього. Галина Нікіфоровна захотіла поставити сина на своє місце:

«Що можна зробити? Ви не заробили копійки, але ви не приносили його додому. Ви думаєте, що я буду підтримувати тебе все?

Я можу це зробити. Я не збираюся взяти гроші з моєї родини. У мене є робота, я просто отримав роботу. Відстань до комбайна з дослідженням. Залишилося кілька місяців. й

7768634

й "І діти!" Ви усвідомлюєте, що діти інших людей? ?

«Мом, я виріс без батька. Я знаю, що це. Я свідомо збираюся. Так, вони народжують батько, оплачує підтримку дитини, бачить його, але не живе з ними. Я можу бути там. Я люблю їх так само, як жінка є матір'ю.

Чому важко прийняти рішення сина Галини Нікіфорової після цієї розмови зліва на думку. «Год, мені не потрібно. Він розумний хлопчик: він працює в комп'ютері, добре знає англійську мову, може заробляти шматочок хліба.

Наступний телефонний бесіда продовжує тему. "Мама, приїжджайте! Гарячий Inessa. вона розумна, вона красива, вона красива. Я знаю тебе! Діти, які жили з нею після розлучення від її екс-людії, відмінні. Особливо молодший, сережка. Розумний і розумний. Не пощастило з чоловіком, але я зроблю її щасливим.



й "Так, ви будете щасливі, і я нещастя!" - Мама в її репертуарі.

"Агай до тебе! Зупинити його.

«Сон, ви можете жити, як це без реєстрації?» Чому щітка? Багато людей живуть так, що зараз. А потім ви подивитеся і вирішили, що робити далі.

Якщо у вас була дочка, то ви сказали її, що теж? Ви знаєте, що цивільні шлюби є чоловіками, які не хочуть бути враховані. Це, звичайно, зручно: щось не сподобалося – упаковано і зліва. Диворце, поділ майна та ін. Тексти пісень, а це означає: Я не думаю, що ви повинні зробити це. Ви і я завжди був разом і домовилися. Ви навчите мене, що чоловік повинен бути відповідальним не тільки для себе, але і для своєї жінки.

Ви знаєте, що я мріяв про всі ці роки, так як ви побили з Дадом? Я хочу зустріти чоловіка, який допоможе вирішити всі ваші проблеми, коли я був дитиною. Але це не сталося. І ви повинні йти за кордоном, щоб забезпечити наше майбутнє. Я дуже вдячний Вам за це. й



й Безкоштовно Діти дочки-в-прави і сильне рішення Галини Нікіфорівни, не думаючи двічі, упакували її речі і летять додому - врятувати сина. А дочка-в-одному, як це не було Але що робити і як поводитися, вона не знає. Я спробував консультувати своїх друзів. Ольга симпатізувала і консультувала мене з тим, що Inessa. жінкай У цій ситуації Артем дуже молодий для створення сім'ї, особливо з дітьми. І з Тетяною, що був більш складним: вона побачила чоловіка 6 років молодшого.

Так, не думаючи про що-небудь, вона вирішила послухати Ольгу і піти на гостей. Я мав відвагу йти до скаутів.

«Привіт, Інса! Я мама Артема.

"Привіт, я розумію, що ви шукаєте. Приїхати

Я пішов в вітальню, потім в кухню. Дверцята була відкрита трохи, я виглядав на ній: не єдиний скруч! Збереження, очевидно, не працює взагалі.

А потім хлопчик побігли до них. Блондне волосся і зелені очі, відкрита щира посмішка. Скільки він виглядає як Артем в дитинстві!



浜у 涓 蹇 Що таке ім'я? й

Привіт. Я Сєрозха. Хлопець дивився на новий друг з інтересами. І як вона повернула йому іграшки, радість припинила по краях.

«О, що я мріяв!» Як ви думаєте? Ти не тебе? Моя мама розповіла мені, що ці автомобілі дорогі. Мама, подивіться, їх двері відкриваються, а капюшон і багажник!

Наступні два години Galina Nikiforovna провів креветку з Seryozhya на підлозі і граючи з автомобілями. А потім вони навіть розкочували їх навколо дивана і дивилися колеса хребта.

Розтоплена жінка. Повноважно і безперечно. Маленька Сєрозга отримала серцю! І відчув, як це було взаємно. Далі до нього Галина Нікіфоровна відчувала себе як молодим, як матір Інесса. вона дуже гарна. Дуже гарна і розумна дівчина. Жінка це молодий істота навіть якось мова не повернулася до неї.

, Україна

Галина Нікіфорова була дуже сором'язливою, що вона прийшла до цього будинку з позовами. І з наміром проголошення цієї дівчини з її сином.

«Увімкніть, ми зустрілися!» І всі свідомо підготовлені фрази зникли кудись.

Щасливе закінчення сюжету – «Що ти повернешся?» Приходьте, ви добре. Я ще не показав, що всі мої іграшки.

«Офісний курс я буду. І ви і ваша мама і сестра приходять, щоб відвідати мене. Неприйнятно!

А потім дівчина з величезними ліктями на її голові заслилася в квартиру, її старша сестра Сєрозаха прийшла з школи. Її великі блакитні очі дивилися з сюрпризом і захопленням. "І я знаю, хто ви. У вас є мами Артема, він схожий на тебе! І він сказав мені, що я хочу мати другий бабуся, тому що мій мама померла. Ти не так?

У Галина Нікіфоровна були онуки. Через рік вся родина чекала іншого дива: Вагітна вагітна.



«Грандми, ви будете любити мене стільки, скільки ви зараз?» Коли народився брат або сестра, буде любити більше дитини?

Приходьте! Звісно, я тебе люблю. Я не знаю, що я зробив. Спасибі за любов, бабуся!

Це історія. Поділіться думками про те, як обгрунтовані такі союзи та рішення. У вас є такі приклади серед ваших друзів?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное