Я повернувся з-за кордону і не можу звикнути до роботи речей вдома.

Життя за кордоном - дивовижний досвід, де ви йдете. Ще одна культура, інша мова, інші люди. На кожному кроці ви помітили деякі відмінності від звичного способу речей, порівняти, аналізувати, знайти подібні речі, здивувати себе власними відкриттями.

Такий досвід допомагає розширити сферу власного мислення, шукати знайомі речі з нового кута, переосмислити попередні переконання, які здавалося б, тільки правильні. Але, можливо, після повернення з-за кордону, ви відчуєте, що будинок не більше місця, до якого ви звикли і в якому вам сподобалося все.



Після повернення з-за кордону я зумів отримати роботу за кордоном і витрачати 2 роки там, від дому. Але коли я повернувся до Росії після такої тривалої відсутності, я зрозумів, що було багато роздратування. Я не можу звикнути, я не можу повернутися до життя, що я жив.

р.

«Я хотів би, що мої рідні, знайомі та друзі живуть тут. Я дуже люблю їх. Але я не можу уявити своє майбутнє тут. Я не хочу мати сірих днів, але щось нове, деякі пригоди, подорож. Я мріяв жити в іншій країні. Неприємно, я часто сниться, що я кудись далеко.

«Я не впевнений, що краще послухати свої внутрішні почуття, або якщо ви все ще пришли до тиску близьких і перебування?» Я шукаю дівчину. Але тепер я усвідомлю свої почуття охолоне. А поки вона чудовою людиною, ми не маємо майбутнього разом. Я не знаю, хто може допомогти мені зробити правильний вибір, щоб я не шкодую його пізніше, пише 24-річний Євген.



Цікава ситуація, коли з одного боку мрії і бажання молодого чоловіка, а з іншого - тільки соціальний тиск. Але це здається, що тиск досить сильний, щоб тримати хлопця від прийняття рішення, він нахиляє в напрямку внутрішньо.

Багато людей похилають на тиск, а потім витрачають їх життя, що вони не люблять або живуть в місцях, які вони не люблять. Тож варто «записатися», «розташувати в одному місці», «забудити сім’ю» або наступні інші поради від близьких?



Може бути, ви повинні слухати, але вибір все ще краще зробити самостійно. Навіть якщо рішення виявиться неправильно, вам не доведеться нікому, але самі. Що ви відмовляєте себе? Ви прийняли рішення про те, що на даний момент здавалося б, право зробити. Як мінімум я спробував. І хто говорить, що ви повинні пошкодити його пізніше?



Погані дороги, низькі заробітні плати або холодна погода Можливо, він резистує майбутній він має. намагатися наносити на близькихй Можливо, він відлякується "тільки правою" зображенням, яке вони намагаються. Він страхує, що його плани та мрії будуть забуті назавжди.

Яка країна ви живете? Важливо, як зайняти життя і що це повною мірою. Після того, як в найкрасивішій країні світу ви можете привести до нездатного існування. Так це точно не про вибір точки на карті.



Молода людина повинна зробити власний вибір. По суті, що кожне рішення має свої плюси і мінуси є неминучістю, яка повинна бути прийнята. І дізнатися, як вибрати, а також скласти з можливими втратами - наукою, яка буде добре опанувати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное