Відносні засоби завжди люблять відбій у прозорому небі, зіпсовані мої вихідні

Недільний гістьРанок на двері вранці явно не те, що ви очікуєте у вихідні дні. Особливо якщо ви дізнаєтесь, що ваш далекий родич, який ви ледь знаєте, це на дверцят. Що може призвести до неприємного сюрпризу і як дізнатися вихід з скатерти, читайте в нашій історії сьогодні.



Я був несподіваним гостем. Я збираюся отримати трохи сну, почати мій день повільно і витрачати його з дівчиною. Але плани згорнулися, коли раптово ганить дверний дзвінок. На дверцятому стояв три люди: чоловік і жінка близько 45 років і молодий хлопець. Я бачив їх вперше, щоб бути чесною.

“Велл, віо, Коленка! Це так добре, щоб побачити вас! Ви вирощуєте, звичайно. Паша, привезти речі, що на поріг настоятися? - жінка посміхнулася радісно, слухаючись на мене і переніс його до неї, очевидно, сина. Я був просто в ударі...



«Чому ти і що ти хочеш? Що це означає принести речі? Я не запрошу тебе в будинок! – Я протестував. Непривітний гість змінив своє обличчя, смарагед: Коля, не пам'ятаєте нас? Ми далекі родичі: Я ваш батько, це мій чоловік, і це наш син Паша.

Я переїхав з села, коли я був 20 років. Займав 10 років, і в цей час я пішов до рідного села з сил 2 рази. Я не пам'ятаю цю жінку. Я бачив її, коли я був дуже молодий. У будь-якому випадку, ми можемо сказати, що вони мої родичі. Що далі?



«Ваша квартира невелика, звичайно. Але це нічого не так: в натовпі, але не в образі. Ми будемо купувати розкладку, не турбуючись, мій новий родич не зупинився. Я просто не маю слів...

Неприємний сюрприз «Що ти говоритьш про те, що ти? Це моя квартира, я жив тут довго. «Що потрібно робити з ним?» він відповідав без приховування його гніву. І ось де почався справжній цирк.

Він виявився, що син цих людей пішов до коледжу і він потрібно кудись жити. В квартирі немає грошей. І вони навіть не розглядають гуртожитку, адже «відсутні умови не можна навчатися там!» Ум, що я повинен робити з цим?

3250Р. 3700Р.

«Я подарував мені, що він допоможе мені будь-яким чином.» І ось ми Чи не він закликав тебе? Неважливо, ми тут! Ваші родичі та ваші родичі потребують допомоги. Ви не знаєте? мій Тітка запитав.

Я дуже сердився і не збираюся витрачати свій час на незнайомців до мене: "Я не маю гуртожитку тут." Це перший раз я бачив сина, і я не збираюся жити з ним. Я не говорю на мій тато. Мій подруга відвідує мене часто, тому чому я повинен поділитися своїм будинок з кимось ще? Не буває!

Жінка практично криється. Я дуже не доглядав за часом. Я маю на увазі право в цій ситуації, не їм. Хоча я половив себе мислення, що якось сором'язливий. Але що я можу зробити? Ви не можете це зробити, що це факт.



Вони залишалися без того, як я говорячи, Я пішов на ліжко, а потім я назвав мій мама. Коли вона з'ясувала, вона була дуже застарілою. Вони сказали, що вони були дійсно віддалені родичі. І це сім'я потребує допомоги. Можливо, я не розумію щось. Кішки ще подряпини на своїх серцях...

Ось несподіваний гість... Не один, але три! Ситуація, звичайно, дивна і нетипова. Тим не менш, одне, зрозуміло: адекватні люди не роблять цього. По-перше, ви не можете перерватися в інший будинок без попередження та затвердження. По-друге, сімейні зв'язки не означає, що ви повинні допомогти кожному. Якщо ви бачите когось вперше в житті.



Що ви думаєте про це і що б ви робили в такій ситуації? Вони поділилися враженнями в коментарях. Ми зацікавимо вашу думку!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное