Чому батьки не дають квартири до своєї дочки, з живим чоловіком

Мати будинок. Хочу кожній родині. Не залежно від того, щоб сміливо планувати майбутнє, бути впевненими в майбутньому. Але на шляху до цієї абсолютно зрозумілої мрії є багато перешкод. Іноді навіть найближчих людей створюють проблеми.

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом молодої жінки, яка чітко не чекала хитрості від батьків. Перед тим як одружилися, купили квартиру. Але після чого почали розгортатися непередбачувані способи.

88р.

Я був студентом, коли батьки вирішили купити квартиру. Ме. Єдина дочка має дах над головою. Я навчався в нашому місті, тому в моєму університеті багато років я жив з батьками, а квартира була орендована. Гроші завжди потрібні, пише Марія.



Я одружився. Квартира була прикрашена батьками в цей час. Мій чоловік і я думав, що ми отримаємо подарунок на весілля. Але вони не поспішають перереєструватися. й

«Ми живемо в домашніх умовах майже половина року, але це ще тут. й Квартира не належить до нас.й І це не просто для мене, це для мого чоловіка. Він регулярно заявляє, що він відчуває себе як гостя, не має права на що-небудь.



«Ми досягали точки, де ми почали серйозно розглянути оренду або купити власну квартиру на кредит. Вони навіть почали збирати платежі. Але, з іншого боку, потрібно дати таку величезну кількість грошей, і я думаю, що у мене вже є квартира. Як придбати ще одну на кредит?

Я не хочу поговорити з батьками. Він завжди думав, що вони налаштовують мене проти нього, що вони не хочуть сина-завдання, як це. Я вже думаю, що це буде краще, якщо ми проживали в оренду квартиру, і трохи врятували себе для житла. й



Я хочу бути чесною з батьками, я хочу пояснити, що ми повинні відчувати себе як повноцінні власники будинку. Але я боїся, я не знайшов правих слів. Не легко переконувати ваш батько. Тим не менш, що він дійсно не лікує чоловіка дуже добре, молода жінка зв'язується.

192099

Можливо, батьки просто хвилюються про свою дочку і не довіряють сина-право, тому вони не поспішають перереєструвати житло. Можливо, вони не бачать ніяких проблем тут, тому що діти мають дах над головою і не повинні турбуватися про орендовані квартири.

Але позиція чоловіка Марії дещо дивовижна. Звісно, що квартира буде оформлена для своєї дружини, адже його внесок у придбання цього майна все ще залишиться незмінним. І в оренду житла неможливо відчути себе повноцінними власниками.



Тому, якщо ви дійсно хочете мати свій будинок, чому не почати заробляти більше і економити більше? приватне? Після того, як є дах над головою, вам не потрібно платити за оренду, що означає, що безкоштовні гроші повинні залишатися. Тож чому б не побажати себе вдома?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное