Найуспішніший рецепт Великодніх печива

Я завжди купую печиво на яскраве Великоднє свято, і в цьому році я вирішив приготувати себе. Пісочні печиво жирний Вершки і навіть з начинкою лимона обов'язково прикрасить святковий стіл. Рецепт знайшов кулінарний блогер Лілія, для якого вона дуже вдячна.

Цей Великодній бісквіт захопив мене лише одним ароматом, не кажучи вже про смак. Я запекла його вчора, щоб переробити до свята. Але сім'я любила її так багато, що я знову запікаю в ці вихідні.

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати дивовижну Великоднє печивой У ній ніжний фрагільний піщаний тісто затінений яскравою кисло-солодкою лимоном і в роті є просто вибух смаку!

Р

Піщані домашні печиво Інгредієнти для тесту
  • 200г вершкове масло
  • 250г борошна
  • 50г цукру
  • 2 курячі жовтки
  • 50г цукровий порошок
  • щіпка


Інгредієнти для кукурудзи лимона
  • 110 мл лимонного соку
  • 45г вершкове масло
  • 100г цукру
  • 3 курячі жовтки
  • 15г кукурудзяний крохмаль
  • лимонна шкірка


Підготовка
  1. У мисці для змішування тіста залити борошном, на середному тертці солити. З своїми руками натирайте борошно і вершкове масло в кришку. Додайте цукор, цукрову пудру і щіпку солі. Дивитися його.



  2. Додайте жовтки до тесту і перемішайте тісто. Зберіть готове тісто в помпу, загорніть її в харчову плівку і вставте в холодильник на 60 хвилин. р.



  3. Для приготування їжі. романш kurd c sautéin залити цукор, крохмаль, залити лимонний сік і додати жовтки і лимонну шкірку. Добре перемішайте з вінком, а потім додайте вершкове масло. Помістіть його на середній вогонь і доведіть його до кипіння. Після кипіння вимикають вогонь. Варі Курд ще близько 5 хвилин на невеликому вогні, постійно помішуючи.





  4. На столі змащена борошном, розділіть тісто на 2 частини. Розкачати першу частину тонко, товщиною близько 2-3 сантиметрів. Зріжте яєчно-подібну частину картону заздалегідь. Виріжте печиво у вигляді картону шматочок ножем. Заготовки відразу зрушують на сковороду, покривають пергаментним папером.





  5. Випікати печиво в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 10 хвилин. Нехай печінка охолоне, а при цьому охолоджує, розгортаємо другу частину тесту. Також передають заготовки до сковорідки, а потім за допомогою невеликої круглої форми нарізають на печиво кола, вид «подушок». Заготовки Bake протягом 10 хвилин при температурі 180 градусів.





  6. Половина печива з вікнами посипається цукровою пудрою. Добре, змащуємо всі половинки з лимонним кратом. Покладіть пів отвору на всю курдську частину.



  7. Як ви можете бачити, немає нічого важкого в кулінарії, але печиво виглядає дуже ефектно. Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Просте призначення". Я люблю всі кулінарні знахідки з красивої господині Лілії. Майже кожна страва за рецептами виходить кулінарним шедевром!

про:blank

Редакційна колегія також пропонує ознайомитися з Великоднем меню 2021 року. Я думаю, що це час, щоб подивитися і зберегти найсмачніші рецепти Великодня стіл.



Пісочні домашні печиво на вершковому кремі лимон Це прекрасний рецепт. Дуже красива, гідна прикраса Великодня столу! Добре, дуже рішення форми і зовнішнього вигляду по-справжньому дизайну. Браво для письменника рецепта! Також можна зробити жовток різних відтінків.

Будь ласка, спробуйте цю Великодню пасту, ваш будинок обов'язково оцінить ваші зусилля!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное