Я мав ковтати оману, тому що мій мама-в-право дав шматку землі до сестри-завдання.

«Мої мама-в-право запозичили гроші від мого чоловіка до приватизації землі. Заява мами на Сєроззі є законом, тому він негайно погодився допомогти. Моя мама дала мені гроші щомісяця від свого пансіонату. А коли вона сплачувала боргу, вона подарувала землі до сестри Серіжини, які почали будувати будинок там, наказав Ніна. Ніна відреагує свою маму за те, що вона тільки допомагає їй дочку, і позбавляє гроші від сина. Чи можна подбати тільки одну дитину? Чи не мій син гідний своєї материнської допомоги?



Моя мама запитала: Сєрозаха і я роблю хороші гроші, тому коли моя мама прийшла до запозичення грошей, ми готові допомогти їй. У той час, сума, яку попросила мати-в-праву, була дорівнює щомісячній заробітній платі чоловіка. Мати Сєрозха добре, гідно, ми не сумнівалися, що вона буде поверненню заборгованості.



Галина Миколаївна видала документи і повільно дав нам суму в частинах. В останній раз вона прийшла до оплати заборгованості, вона подякувала нам дуже багато, запечена чашкою, розповіла про те, що хороші діти ми були. Галина Миколаївна розповіла, що якщо нам потрібна допомога, вона ніколи не відмовляється від нас.

р.

Пізніше ми дізналися, що мати Сєрозха перевернула земельну ділянку для своєї молодшої дочки. Я не можу уявити, що це може зробити. Галина Миколаївна має два діти, що ярмарок? По суті, вона нас нічого не допомогла їй дочку за свій рахунок. Так, вона має право керувати своїми грошима, як вона хоче. Але ми допомогло їй.



Ми не будемо говорити про це. І запрошував її на день народження, якщо нічого не сталося. Я не знаю, що робити. Я не хочу йти, але вона рідна. Син не може піти на свято матері.

р.

Я, ймовірно, більше, ніж мій чоловік. Ковані Галина Миколаївна не працює, можливо, вона хоче поліпшити відносини на святі, але я не піде туди. Чому вона вирішила допомогти тільки одній дитині? Що таке нефрижер. й



Очевидно, що Ніна і її чоловік не мають фінансових проблем. Невідомо про те, що склалася життя Сергія. Ми не знаємо, якщо вона самостійно або здатна піклуватися про себе. Можливо, мама вирішила допомогти тільки її дочку, бо вона була впевнена в життєздатності сина. Можливо, дочка і син мали непрості відносини, тому мати довелося запозичати гроші, щоб уникнути конфлікту. Але сталося про те, що у будь-якому випадку мама подбала тільки одну дитину. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное