Сумна доля дітей, які забирають своїх батьків під крилом

Виявляється, що іноді довгоочікуваний зрілі Замість щасливого заходу стає кошмаром. І це не те, що любов до свого батька раптом зникне, ні. Дорослим дітям більше не можна змінити свої звички, а їм потрібна повна свобода дії.



Моя мама потребує любові і догляду за собою. У батьківсько-чисельну рольову модель перетворюється вниз і не кожен здатний перебудувати з ним. Що виходить з цього, наш читач розповідає у своїй історії про пірсинг.

Шановні друзі! "Сайт"й Я не маю друзів і я не маю на зв'язку з моїми історіями. Я, ймовірно, не запитую порад, тому що в цій ситуації нічого залежить від мене. Я просто хочу, щоб хтось слухав. Повідомляємо, що вона займає деяку вагу від плечима. Невелика релаксація в нервовій системі допоможе мені добре.

Моя мама. Вона переїхала в нашу квартиру 7 місяців тому. Я розповім тебе з самого початку. Мій чоловік і два діти живуть в трикімнатній квартирі, за яку ми ще оплатити кредит. У нас середня заробітна плата, як столиця. Але не можна знайти в регіонах. Моя мати - 68 років і часто хворі. Так ми вирішили зупинитися з нею, доки не поселилися речі.



Моя людина була проти неї, як і діти. Важко жити з літньою особою, і вам доведеться зробити номер. У минулому, коли вона проживала в країні, ми платимо її другу, щоб побачити її маму, купити їжу, очищати. Але тепер, що один виріс старий, так що вона більше не може виконати її частину договору. Ми повинні зробити концесії.

Тепер трохи про маму. Я повинен сказати один раз, що вона дуже енергійна, хоча зараз вона йде з паличкою, вона, як правило, важко рухатися. Тим не менш, він дорослий, утворився людина з власною точкою зору з будь-якого приводу. На жаль, ми не мали однакових правил.

Р

Якщо мій чоловік використовується тільки для сніданку і відразу піти на роботу, то мої робочі дні трохи відрізняються. Я працюю з дому, за ноутбуком. Для мами це не робота, це помперування, тому ставлення доречно. Незважаючи на те, що я був в моєму п'ятому декаді, тепер я повинен, як школярка, квіти води в один раз, після чого очищають три кімнати, варять за розкладом і так далі. Ви знаєте, що це незручно і навіть приниження.

Всі мої речі мій мама вже вимірювалася, «люкі», які ми однакові розміри. З тих пір, як ми живемо в столиці, моя мама любить виходити з міста і побачити пам'ятки міста. Тепер вона і у мене є мій парфум і ювелірні вироби. Я не шкода, але іноді ввечері, коли ви хочете розслабитися і ходити з чоловіком в нічному місті... ви просто не знайдете ваших речей, і все скасовано. Ви не можете попросити маму, оскільки вона йде на ліжко в 8:00.



Їжа, до речі, відрізняється від нашого, тому це плюс один мішок в магазині. Товари повинні бути свіжими, не найдешевшими. Додати до цієї життєздатної суми грошей на лікарські засоби та нову шафу (Я не можу дати всі мої речі далеко, тому ми придбали нові).

Недавно, через пандемію, чоловік змушений був зайняти відпустку за власними витратами. Моя заробітна плата також постраждала з тієї ж причини. Тепер чоловік сидить в домашніх умовах, зникаючи в гаражі вночі. Принаймні автомобіль буде в порядку. Ось де сталося скандал. Я думав, що я думав, що мій мама бере деякі з місячних пансіонату і вніс його в загальний бюджет. Звичайно, вона буде залишатися для своїх потреб.

(доб. 3)

Я був ексторіоністом і я тільки хотів її гроші. Мама не може доглядати за нею безкоштовно. Я знаю перед тим, що її візит до нас буде «одна гра» і навіть прийняти його. Але це дійсно жорстке час. Плюс, потрібно годувати дітей і кредит на квартиру не оплачено. Мій чоловік вже відкрито висловлює свою незадоволеність, і нічого не можу це зробити.

Моя мама болить, звичайно, але не від нашої квартири. Тоді я пропоную орендувати будинок з міста. Але це, звичайно, не допоможе – за гроші, які ви отримуєте, ви буквально не будете купувати нічого. Так мій мама проти того, що в нашому «сім'яному гнізді» розселення інших людей. Це різновид ендометрії, який живе прямо зараз. Я не думаю, що тут немає ніяких порад. Ми побачимо, як розвивається.



Проблеми з батьками є конфіденційною темою. Але ми будемо радіти відновленню. Ймовірно, якщо ви розповісти про те, що ситуація вийшла, згадуйте, що навіть онуки відчувають дискомфорт, вона буде відповідати. вона також бабуся. Він знає, що діти потребують особливого догляду, і для цього потрібно бути хворим.

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное