Три місяці пройшли, так як мама не більше, з'явився непристойний син

Чому в деяких сім'ях? спадщина Чи є він мирний і веде до сварки в інших? На жаль, часто буває, що родичі перестануть спілкуватися. І коли мова йде про обмін майном та іншими перевагами, починаються скандали. Як правильно зробити таку ситуацію, читайте далі в статті.

р.

Мій батько і мій брат мав велику боротьбу 12 років тому. Він був важким періодом, коли Женья була просто одружена, і він не мав ніде жити з дружиною. Звісно, він попросив маму і таду, поки він повернувся на ноги, щоб отримати житловий кредит. Проте, живу під тим самим дахом з дочкою-в-правом для батьків став катування. Я не збираюся, хоча я знаю мій мама спробував.

Моя мама прийшла додому з роботи досить пізно. Набридла, вона введена на кухні і побачила гору немитаних страв. Моя донька-в-права була домою, тому що вона не працює. Звісно, моя мама не могла стояти її і зламала, висловлюючи її невдовзі.



Після того, як сім'я втратила контакт назавжди. Мій брат і я спілкувався нормально всі ці роки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Звісно, я захотів його гасити з батьками. Але Женя не могла чути про це.

В одній точці мама стала дуже хворою. Я пішов до лікарів майже щодня, але не вдалося. Він був болючим і страшним для мене, щоб зрозуміти, що мій мама не мав довго жити. Я тільки засудив мій брат, щоб прийти, коли вона була абсолютно безглуздою. Це був останній шанс зустрітися і прощати один одному. Женья погодилася.



Я був 3 місяці, так як мій мама відійшов. Ми зустрілися з братом протягом останнього часу і не відвідали похорон. І тепер він дзвонив мені і каже: "Я пішов до нотаріуса." Чи знаєте ви Мама зробила б? ?

Звичайно я зробив. Ім'я брата не було. Моя мама перенесла всю властивість мені. Я знав, що проходячи на спадку, щоб мій брат нещасливий. Але не зрозуміло, що це кінець?



Зараз у кожного є проблеми з роботою та грошима. Женья хоче, щоб розділити спадкування однаково, вони кажуть, це буде справедливо. Я відчуваю себе шкода для мого брата, але він не соромився? Я знаю, що мені не потрібно нічого подарувати. Хоча коти подряпини в серці... Ми повинні зустрітися з ним.

Для того, щоб її сестра розділила її спадкування однаково, в такій ситуації просто цинічна. Вони кажуть, «Не, ні, ні.» Замість того, щоб зробити мир з батьками раніше, людина поводиться небайдужим і байдужим. І тепер він хоче звернутися до батьківського майна.



Сестра Еугні повинна поговорити з ним безпосередньо і пояснити, чому він неправильний. Але чи буде героїн, час розповість. Побачити, що вона допоможе йому. Але буде справа?

Що б ви робили на місці головного героя історії? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное